Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
21.11.00, 23 Godina
21.11.00, 23 Godina
Aneta Laboutkova vs. Alexandra Maria Staiculescu - Međusobni mečevi
10.03.18 | 1. kolo kval. | Alexandra Maria Staiculescu | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Aneta Laboutkova form & Alexandra Maria Staiculescu form
Aneta Laboutkova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča |
Alexandra Maria Staiculescu - Posljednji mečevi
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.08.18 1. kolo | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.18 kval. | vs. Malin Leysen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-71, 6-0 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Ramona Eva Chivu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Tayna Mendes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
26.03.18 kval. | vs. Rozalina Youseva | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 2-6, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
19.03.18 kval. | vs. Federica Prati | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Piia Suomalainen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.02.18 kval. | vs. Marija Leko | 6-1, 6-2 | detalj meča |