MEČ
10.07.19 | 2. kolo | Aleksandra Krunic | Basak Eraydin | 6-2, 6-1 | Bastad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Aleksandra Krunic | Basak Eraydin | |
1. servis % | 31/39 (79%) | 28/46 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/31 (77%) | 14/28 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/8 (38%) | 4/18 (22%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/46 (61%) | 12/39 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Aleksandra Krunic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Aleksandra Krunic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandra Krunic | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aleksandra Krunic vs. Basak Eraydin - Međusobni mečevi
10.07.19 | 2. kolo | Aleksandra Krunic | Basak Eraydin | 6-2, 6-1 | detalj meča | Bastad | zemlja |
Aleksandra Krunic form & Basak Eraydin form
Aleksandra Krunic - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Victoria Bervid | 6-71, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Ann Li | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Tallinn - dvorana | ||||
24.09.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 6-4, 5-4, - Aleksandra Krunic - odustajanje | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
02.09.22 3. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.22 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
13.08.22 1. kolo kval. | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Basak Eraydin - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 Polufinale | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.23 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detalj meča |