Finland
26.07.94, 29 Godina
11496 $
26.07.94, 29 Godina
11496 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ella Leivo vs. Alexandra Grinchishina - Međusobni mečevi
29.09.14 | 1. kolo | Alexandra Grinchishina | Ella Leivo | 6-1, 7-5 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Ella Leivo form & Alexandra Grinchishina form
Ella Leivo - Posljednji mečevi
Helsinki - dvorana | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Rebecca Gustafson | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Sabrina Santamaria | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Ivana Kopsova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
27.07.16 2. kolo | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.16 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
20.07.16 1. kolo | vs. Aleksandra Draganova | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo | vs. Rebecca Gustafson | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
16.11.15 kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.11.15 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
26.10.15 2. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.15 1. kolo | vs. Elizaveta Avdonina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Liniques Theron | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
07.09.15 2. kolo | vs. Brenda Njuki | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Liniques Theron | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.08.15 2. kolo | vs. Kamonwan Buayam | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
20.07.15 2. kolo | vs. Sabrina Santamaria | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.15 1. kolo | vs. Anastasiya Saitova | 5-2, Anastasiya Saitova - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.06.15 2. kolo | vs. Jenny Claffey | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Alice Matteucci | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.05.15 kval. | vs. Anna Hermann | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.05.15 1. kolo | vs. Caroline Rohde-Moe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Linnea Bjork | 5-7, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.05.15 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Alexandra Grinchishina - Posljednji mečevi
Antalya - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.18 kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
18.06.18 kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
22.04.18 kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Aziza Yahshilikova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 5-7, 1-5, - Alexandra Grinchishina - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.03.18 kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Zarema Mekhtieva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Alina Mekhtieva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.03.18 kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-3, Charlotte Roemer - odustajanje | detalj meča | |
Solapur - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Maya Jansen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Indore - tvrda | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Adrija Biswas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.10.17 kval. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Namangan - tvrda | ||||
05.06.17 kval. | vs. Olga Puchkova | 2-6, 1-6 | detalj meča |