MEČ
13.04.16 | 2. kolo | Alexandra Cadantu | Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | Istanbul | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Alexandra Cadantu | Nigina Abduraimova | |
1. servis % | 45/58 (78%) | 37/63 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/45 (64%) | 22/37 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 12/26 (46%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/63 (46%) | 21/58 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/121 (55%) | 55/121 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexandra Cadantu vs. Nigina Abduraimova - Međusobni mečevi
13.04.16 | 2. kolo | Alexandra Cadantu | Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detalj meča | Istanbul | tvrda |
Alexandra Cadantu form & Nigina Abduraimova form
Alexandra Cadantu - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.23 Finale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.08.23 Polufinale | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.07.23 3. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detalj meča |
Nigina Abduraimova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - odustajanje | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | detalj meča |