INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexa Ryngler vs. Alana Parnaby - Međusobni mečevi
07.05.18 | 2. kolo kval. | Alexa Ryngler | Alana Parnaby | 6-3, 6-3 | detalj meča | Goyang | tvrda |
Alexa Ryngler form & Alana Parnaby form
Alexa Ryngler - Posljednji mečevi
W15 Austin - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Fiona Crawley | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Arcadia - tvrda | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Carson - tvrda | ||||
07.03.19 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 7-68, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Turudija | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Fort Worth - tvrda | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 3-4, - Alexa Ryngler - odustajanje | detalj meča | |
31.07.18 kval. | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.07.18 2. kolo kval. | vs. Gianna Pielet | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Smith | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ashland - tvrda | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Berkeley - tvrda | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Honolulu - tvrda | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Raina Shay Lal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Naples - zemlja | ||||
28.05.18 kval. | vs. Jada Robinson | - | detalj meča | |
28.05.18 2. kolo kval. | vs. Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.05.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Caricic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
08.05.18 kval. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
10.04.18 kval. | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.04.18 2. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Mamalat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Irapuato - tvrda | ||||
12.03.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
11.03.18 kval. | vs. Gail Brodsky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
26.02.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Alana Parnaby - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuki Naito | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laquisa Khan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 7-62, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sarah Rokusek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | Laquisa Khan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jade Otway | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Gibson | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Elicia Kim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Taylah Preston | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-77, 6-71 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nithesa Selvaraj | 5-7, 7-69, 6-3 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-1 | detalj meča |