MEČ
10.03.16 | 2. kolo | Aleksandrina Naydenova | Evgeniya Levashova | 6-1, 6-2 | Puebla | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Aleksandrina Naydenova | Evgeniya Levashova | |
1. servis % | 27/57 (47%) | 43/71 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/27 (85%) | 24/43 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/30 (53%) | 11/28 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/13 (31%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/71 (51%) | 18/57 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/128 (59%) | 53/128 (41%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 5 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aleksandrina Naydenova vs. Evgeniya Levashova - Međusobni mečevi
10.03.16 | 2. kolo | Aleksandrina Naydenova | Evgeniya Levashova | 6-1, 6-2 | detalj meča | Puebla | dvorana |
Aleksandrina Naydenova form & Evgeniya Levashova form
Aleksandrina Naydenova - Posljednji mečevi
W25 Hua - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
25.10.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Changsha - zemlja | ||||
07.09.19 Finale | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.19 Polufinale | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
25.08.19 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.08.19 Polufinale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qujing - dvorana | ||||
21.07.19 Finale | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.07.19 Polufinale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ulanqab - tvrda | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Evgeniya Levashova - Posljednji mečevi
W25 Naples - zemlja | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasiya Komar | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
13.07.21 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Karina Rizvanova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Keisha R. Clousing | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Anastasiya Komar | 6-1, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
06.10.19 Finale | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Taisya Pachkaleva | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Podgorica - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 6-1, 1-0, Alexandra Silna - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Polina Monova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Ksenia Khlynova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Evdokimova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Vlada Koval | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Yuval Keren | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-1, 6-3 | detalj meča |