Russia
31.12.96, 27 Godina
31.12.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
13.03.98, 26 Godina
13.03.98, 26 Godina
Ksenia Dmitrieva vs. Aleksandra Stakhanova - Međusobni mečevi
16.11.15 | 2. kolo kval. | Ksenia Dmitrieva | Aleksandra Stakhanova | 6-2, 6-0 | detalj meča | Antalya | zemlja |
29.09.14 | 1. kolo | Aleksandra Stakhanova | Ksenia Dmitrieva | 7-64, 1-6, 6-0 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Ksenia Dmitrieva form & Aleksandra Stakhanova form
Ksenia Dmitrieva - Posljednji mečevi
Parnu - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo | vs. Elena Malygina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Jennifer Zerbone | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Teodora Sabljarevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.04.16 kval. | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
18.04.16 kval. | vs. Phillis Vanenburg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
11.04.16 kval. | vs. Kseniia Bekker | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.16 2. kolo kval. | vs. Sasha Alexander | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.03.16 kval. | vs. Daria Orichkevitch | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Claudia Franze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.03.16 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.03.16 kval. | vs. Claudia Franze | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Alina Zubkova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
02.03.16 1. kolo | vs. Varvara Flink | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Melis Bayraktaroglu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stakhanova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.11.15 2. kolo | vs. Agnes Bukta | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.15 kval. | vs. Akiho Kakuya | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 5-7, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Kim-Alice Grajdek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.08.15 2. kolo | vs. Keren Shlomo | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
24.08.15 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Helen Parish | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
27.07.15 2. kolo | vs. Emma Flood | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
13.07.15 1. kolo | vs. Chaoyi Chen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.07.15 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Chalena Scholl | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča |
Aleksandra Stakhanova - Posljednji mečevi
Shymkent - zemlja | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Yanina Darishina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Yuliya Kim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Julyette Steur | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Aynur Cemre Aka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.15 kval. | vs. Akiho Kakuya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Ksenia Dmitrieva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
12.10.15 kval. | vs. Jamilya Sadykzhanova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Michaela Honcova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.15 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuksina | 4-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
Namangan - tvrda | ||||
08.06.15 kval. | vs. Nidhi Chilumula | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Muazzam Isakova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
01.06.15 kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Muazzam Isakova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
27.04.15 kval. | vs. Yuliya Kim | 6-75, 6-77 | detalj meča | |
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Vera Sakalouskaya | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Anastassiya Sharapova | 4-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
20.04.15 kval. | vs. Anna Shepita | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
06.04.15 kval. | vs. Sabina Smirnova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.04.15 1. kolo kval. | vs. Kamola Alieva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
24.11.14 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.10.14 kval. | vs. Shakhnoza Khatamova | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.10.14 1. kolo | vs. Guzal Yusupova | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
06.10.14 2. kolo | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 2-6 | detalj meča |