Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
30.09.99, 24 Godina
30.09.99, 24 Godina
Anna Kubareva vs. Aleksandra Kuznetsova - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Anna Kubareva form & Aleksandra Kuznetsova form
Anna Kubareva - Posljednji mečevi
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - odustajanje | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
10.06.23 Polufinale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
11.05.23 3. kolo | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
10.05.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - odustajanje | detalj meča |
Aleksandra Kuznetsova - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.04.22 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Rozhkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - tvrda | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 5-0, Angelina Graovac - odustajanje | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | - Aleksandra Kuznetsova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 0-5, - Aleksandra Kuznetsova - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 0-3, - Aleksandra Kuznetsova - odustajanje | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Ramona Matei | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Katie Swan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Solomiya Rohovets | 0-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Catarina Castro Cerqueira | 6-4, 6-2 | detalj meča |