INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alejandra Cisneros vs. Riko Sawayanagi - Međusobni mečevi
09.12.13 | kval. | Alejandra Cisneros | Riko Sawayanagi | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Merida | tvrda |
Alejandra Cisneros form & Riko Sawayanagi form
Alejandra Cisneros - Posljednji mečevi
Monterrey - tvrda | ||||
29.03.14 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Innisbrook - zemlja | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Star Makarome | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.03.14 2. kolo | vs. Grace Min | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Julia Cohen | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.03.14 kval. | vs. Marie Bouzkova | 1-0, Marie Bouzkova - odustajanje | detalj meča | |
17.03.14 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
10.03.14 2. kolo | vs. Mayo Hibi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.14 kval. | vs. Peggy Porter | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.03.14 1. kolo | vs. Ludmila Vasilieva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Simone Kalhorn | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.14 2. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Gainesville - zemlja | ||||
03.03.14 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.03.14 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
03.03.14 1. kolo | vs. Natalie Pluskota | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Merida - tvrda | ||||
16.12.13 kval. | vs. Tristen Z. Dewar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.12.13 1. kolo kval. | vs. Leila Hodzic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Merida - tvrda | ||||
09.12.13 2. kolo kval. | vs. Alexandra Morozova | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.12.13 1. kolo | vs. Tori Kinard | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.12.13 kval. | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Merida - tvrda | ||||
02.12.13 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Quintana Roo - tvrda | ||||
28.10.13 2. kolo | vs. Lauren Albanese | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
28.10.13 1. kolo | vs. Alexia Coutino Castillo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Quintana Roo - tvrda | ||||
21.10.13 1. kolo | vs. Alexandra Morozova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.10.13 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.10.13 2. kolo | vs. Kate Turvy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Kilborn | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.10.13 kval. | vs. Jaclyn Schokman | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Quintana Roo - tvrda | ||||
14.10.13 2. kolo | vs. Carolina Betancourt | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
14.10.13 1. kolo | vs. Erin Clark | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.10.13 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 4-6, 0-6 | detalj meča |
Riko Sawayanagi - Posljednji mečevi
W25 Daegu - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.04.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.23 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Burnie - tvrda | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
30.01.23 kval. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.23 kval. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
W60 Tokyo - dvorana | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
07.11.22 kval. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Makinohara - trava | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - odustajanje | detalj meča |