MEČ
28.02.18 | 2. kolo | Alba Carrillo Marin | Estrella Cabeza-Candela | 4-1, - odustajanje | Palmanova | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alba Carrillo Marin | Estrella Cabeza-Candela | |
1. servis % | 15/20 (75%) | 7/13 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 10/15 (67%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/5 (40%) | 1/6 (17%) |
Osvojene break-lopte | 2/2 (100%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 9/13 (69%) | 8/20 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 21/33 (64%) | 12/33 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alba Carrillo Marin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alba Carrillo Marin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0 | ||
4-1 |
2 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alba Carrillo Marin vs. Estrella Cabeza-Candela - Međusobni mečevi
28.02.18 | 2. kolo | Alba Carrillo Marin | Estrella Cabeza-Candela | 4-1, Estrella Cabeza-Candela - odustajanje | detalj meča | Palmanova | zemlja |
Alba Carrillo Marin form & Estrella Cabeza-Candela form
Alba Carrillo Marin - Posljednji mečevi
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Emily Seibold | 7-66, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Naia Mercadier | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Les - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
27.09.21 kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W80 Valencia - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W80 Valencia - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Ashley Lahey | 7-5, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Taylor Ng | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.21 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
23.07.21 Četvrtfinale | vs. Julia Stamatova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.21 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.07.21 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palma - tvrda | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
28.06.21 kval. | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | - | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Estrella Cabeza-Candela - Posljednji mečevi
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, - Estrella Cabeza-Candela - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
W60 Les - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, - Estrella Cabeza-Candela - odustajanje | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 2-2, Sherazad Reix - odustajanje | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Vladica Babic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Shrewsbury - dvorana | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-1, Nicoleta Dascalu - odustajanje | detalj meča | |
Seville - zemlja | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
12.10.18 Četvrtfinale | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
11.10.18 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-0, Olga Saez Larra - odustajanje | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
17.06.18 Finale | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.06.18 Polufinale | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Mia Eklund | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.18 2. kolo | vs. Jessica Ho | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
18.05.18 Četvrtfinale | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.05.18 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča |