MEČ
16.02.15 | 2. kolo | Akvile Parazinskaite | Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 6-1, 6-2 | Palmanova | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Akvile Parazinskaite vs. Irene Burillo Escorihuela - Međusobni mečevi
16.02.15 | 2. kolo | Akvile Parazinskaite | Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | Palmanova | zemlja |
Akvile Parazinskaite form & Irene Burillo Escorihuela form
Akvile Parazinskaite - Posljednji mečevi
W60 Liepaja - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-62, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W60 Orlando - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Kennedy Shaffer | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Owensby | 6-2, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Sohyun Park | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sarasota - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Bonita - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Tara Moore | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angela Kulikov | 2-6, 6-1, 14-12 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 7-65, 10-7 | detalj meča | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-64, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W100 Palm - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 7-65, 5-10 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
15.03.22 kval. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.01.22 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
11.01.22 kval. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.22 Finale | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.01.22 Polufinale | vs. Haruna Arakawa | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Irene Burillo Escorihuela - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detalj meča |