MEČ
05.06.19 | 1. kolo | Akiko Omae | Tamara Curovic | 6-6, - odustajanje | W25 Shenzhen | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Akiko Omae | Tamara Curovic | |
1. servis % | 32/49 (65%) | 28/50 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/32 (56%) | 20/28 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/17 (71%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 1/3 (33%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/50 (42%) | 19/49 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/99 (52%) | 48/99 (48%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 7 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Akiko Omae | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Akiko Omae | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Akiko Omae | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Akiko Omae | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Akiko Omae | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-A, 40-40, 40-A | ||
Akiko Omae | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Tamara Curovic | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Akiko Omae vs. Tamara Curovic - Međusobni mečevi
05.06.19 | 1. kolo | Akiko Omae | Tamara Curovic | 6-6, Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | W25 Shenzhen | tvrda |
Akiko Omae form & Tamara Curovic form
Akiko Omae - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 7-5, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Na Hyun Kang | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Honori Koyama | 6-0, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Justine Leong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Chui Kei Leung | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Erica Kanna Hagi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Nana Kawagishi | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shefali Arora | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 7-63, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kashiwa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Rio Tsuda | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
26.05.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Tamara Curovic - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča |