Uzbekistan
23.06.84, 39 Godina
190 cm
74 kg
Igra desnom rukom
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Indonesia
01.01.91, 33 Godina
Georgia
03.12.91, 32 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Indonesia
14.04.90, 33 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies - Međusobni mečevi
16.07.18 | Četvrtfinale | Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze | Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 6-1, 6-3 | detalj meča | Astana | tvrda |
Akgul Amanmuradova form & Beatrice Gumulya form
Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W60 Nantes - dvorana |
28.10.19 Finale | vs. Vivian Heisen/Yana Sizikova | 7-62, 6-3 | | detalj meča |
28.10.19 1. kolo | vs. Mylene Halemai/Manon Leonard | 6-4, 6-0 | | detalj meča |
28.10.19 Četvrtfinale | vs. Loudmilla Bencheikh/Alice Tubello | 7-5, 6-3 | | detalj meča |
28.10.19 Polufinale | vs. Estelle Cascino/Elixane Lechemia | 7-63, 6-4 | | detalj meča |
W60+H La - zemlja |
13.05.19 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 6-1, 5-7, 4-10 | | detalj meča |
W80 Cagnes - zemlja |
06.05.19 Četvrtfinale | vs. Beatriz Haddad Maia/Luisa Stefani | 6-72, 1-6 | | detalj meča |
06.05.19 1. kolo | vs. Nao Hibino/Prarthana Thombare | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
Biarritz - zemlja |
10.09.18 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara/Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 3-6, 3-10 | | detalj meča |
10.09.18 1. kolo | vs. Irina Khromacheva/Laura Pigossi | 7-5, 6-1 | | detalj meča |
Astana - tvrda |
16.07.18 Finale | vs. Berfu Cengiz/Anna Danilina | 6-3, 3-6, 7-10 | | detalj meča |
16.07.18 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova/Anastasia Frolova | 6-3, 6-4 | | detalj meča |
16.07.18 1. kolo | vs. Mariana Drazic/Ksenia Palkina | 7-62, 6-3 | | detalj meča |
16.07.18 Četvrtfinale | vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 6-1, 6-3 | | detalj meča |
Klosters - zemlja |
18.06.18 Polufinale | vs. Leonie Kung/Thaisa Grana Pedretti | 6-4, 7-5 | | detalj meča |
18.06.18 Finale | vs. Lucie Hradecka/Yuki Naito | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
18.06.18 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 6-3, 6-3 | | detalj meča |
18.06.18 Četvrtfinale | vs. Karin Kennel/Amra Sadikovic | Karin Kennel/Amra Sadikovic/Jessy Rompies - nije odigrao(la/li/le) | | detalj meča |
Grenoble - dvorana |
30.01.17 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez/Olga Saez Larra | 4-6, 5-7 | | detalj meča |
Andrezieux Boutheon - dvorana |
23.01.17 1. kolo | vs. Manon Arcangioli/Amra Sadikovic | 6-3, 7-611 | | detalj meča |
23.01.17 Četvrtfinale | vs. Anna Kalinskaya/Lidziya Marozava | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies - Posljednji mečevi
Seoul - tvrda |
09.10.23 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech | 5-7, 6-1, 4-10 | | detalj meča |
W100 Tokyo - tvrda |
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Xiyu Wang/Yue Yuan | 4-6, 7-62, 6-10 | | detalj meča |
06.09.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa/Natsuho Arakawa | 7-61, 6-4 | | detalj meča |
W25 Jakarta - tvrda |
24.03.23 Polufinale | vs. Yexin Ma/Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | | detalj meča |
23.03.23 Četvrtfinale | vs. Min Liu/Deria Nur Haliza | 6-1, 6-2 | | detalj meča |
22.03.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi/Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 5-7, 10-7 | | detalj meča |
W60 Astana - dvorana |
07.03.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere/Bibiane Schoofs | 2-6, 4-6 | | detalj meča |
Billie Jean - zemlja |
15.04.22 | vs. Yue Yuan/Lin Zhu | 2-6, 4-6 | | detalj meča |
13.04.22 | vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara | 4-6, 2-6 | | detalj meča |
12.04.22 | vs. Dabin Kim/Sohyun Park | 4-6, 6-1, 6-79 | | detalj meča |
W60 Canberra - zemlja |
31.03.22 Četvrtfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez/Alana Parnaby | 1-6, 0-6 | | detalj meča |
29.03.22 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic/Olivia Gadecki | 6-3, 6-4 | | detalj meča |
W60 Canberra - zemlja |
25.03.22 Polufinale | vs. Na-Lae Han/Su Jeong Jang | 6-3, 3-6, 6-10 | | detalj meča |
24.03.22 Četvrtfinale | vs. Ji-Hee Choi/Kyoka Okamura | 7-62, 6-0 | | detalj meča |
22.03.22 1. kolo | vs. Kayla Day/Sachia Vickery | 7-5, 7-66 | | detalj meča |
Sydney - tvrda |
11.01.22 1. kolo | vs. Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
W60+H Santiago - zemlja |
11.11.21 Polufinale | vs. Arianne Hartono/Olivia Tjandramulia | 2-6, 0-6 | | detalj meča |
10.11.21 Četvrtfinale | vs. Fernanda Labrana/Ivania Martinich | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
09.11.21 1. kolo | vs. Bianca Lia Antican Gonzalez/Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
Midland - dvorana |
01.11.21 1. kolo | vs. Marie Benoit/Jia-Jing Lu | 4-6, 6-3, 7-10 | | detalj meča |
W25 Pelham - zemlja |
21.05.21 Polufinale | vs. Erina Hayashi/Kanako Morisaki | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
20.05.21 Četvrtfinale | vs. Ulrikke Eikeri/Marine Partaud | Ulrikke Eikeri/Marine Partaud - nije odigrao(la/li/le) | | detalj meča |
19.05.21 1. kolo | vs. Ayaka Okuno/Katherine Sebov | 6-4, 6-2 | | detalj meča |
W100 Bonita - zemlja |
12.05.21 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik/Katie Volynets | 6-4, 4-6, 11-13 | | detalj meča |
W100 Charleston - zemlja |
05.05.21 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic/Urszula Radwanska | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
W60 Charlottesville - zemlja |
30.04.21 1. kolo | vs. Allie Kiick/Sachia Vickery | 4-6, 6-4, 8-10 | | detalj meča |
Istanbul - zemlja |
21.04.21 1. kolo | vs. Nao Hibino/Makoto Ninomiya | 2-6, 2-6 | | detalj meča |
Charleston - zemlja |
16.04.21 Četvrtfinale | vs. Hailey Baptiste/Caty McNally | 0-6, 0-6 | | detalj meča |
13.04.21 1. kolo | vs. Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria | 7-62, 3-6, 12-10 | | detalj meča |
Bogota - zemlja |
05.04.21 1. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu/Anna-Lena Friedsam | 6-74, 4-6 | | detalj meča |