MEČ
30.01.20 | 2. kolo | Akgul Amanmuradova | Xiaodi You | 7-67, 6-1 | W25 Nonthaburi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Akgul Amanmuradova | Xiaodi You | |
1. servis % | 53/71 (75%) | 36/62 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/53 (60%) | 22/36 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 10/26 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/62 (48%) | 29/71 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Akgul Amanmuradova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Akgul Amanmuradova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Akgul Amanmuradova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Akgul Amanmuradova | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Akgul Amanmuradova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Akgul Amanmuradova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
0-0 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Akgul Amanmuradova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Akgul Amanmuradova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Xiaodi You | |
0-0 | ||
Akgul Amanmuradova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Akgul Amanmuradova vs. Xiaodi You - Međusobni mečevi
30.01.20 | 2. kolo | Akgul Amanmuradova | Xiaodi You | 7-67, 6-1 | detalj meča | W25 Nonthaburi | tvrda |
Akgul Amanmuradova form & Xiaodi You form
Akgul Amanmuradova - Posljednji mečevi
W60 Nur - tvrda | ||||
19.07.22 kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100+H La - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Daniela Vismane | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
Gdynia - zemlja | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Paula Kania | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Shvedova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
23.02.21 kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Fed Cup - tvrda | ||||
05.03.20 | vs. Aldila Sutjiadi | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.03.20 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.20 Rubber 1 | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
09.02.20 kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Xiaodi You | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.01.20 kval. | vs. Rina Saigo | 6-75, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Dolavee Tumthong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Xiaodi You - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - odustajanje | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
24.09.23 kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča |