MEČ
23.09.19 | kval. | Ainhoa Atucha Gomez | Anastasiya Poplavska | 7-65, 6-3 | W60 Caldas | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ainhoa Atucha Gomez | Anastasiya Poplavska | |
1. servis % | 48/69 (70%) | 29/63 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/48 (73%) | 21/29 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/21 (48%) | 17/34 (50%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/63 (40%) | 24/69 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/132 (53%) | 62/132 (47%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 1-0, 2-2, 2-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Anastasiya Poplavska | |
Ainhoa Atucha Gomez | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ainhoa Atucha Gomez vs. Anastasiya Poplavska - Međusobni mečevi
23.09.19 | kval. | Ainhoa Atucha Gomez | Anastasiya Poplavska | 7-65, 6-3 | detalj meča | W60 Caldas | tvrda |
16.07.19 | kval. | Anastasiya Poplavska | Ainhoa Atucha Gomez | 6-4, 4-3, Anastasiya Poplavska - odustajanje | detalj meča | W25 Palmela | tvrda |
Ainhoa Atucha Gomez form & Anastasiya Poplavska form
Ainhoa Atucha Gomez - Posljednji mečevi
W25 Getxo - zemlja | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 2-5, - Ainhoa Atucha Gomez - odustajanje | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
14.06.22 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
13.06.22 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
14.02.22 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-3, - Ainhoa Atucha Gomez - odustajanje | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.21 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.21 kval. | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.21 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palma - tvrda | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Julia Payola | 7-65, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.08.20 kval. | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Maria Dzemeshkevich | 6-74, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Elixane Lechemia | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
26.10.19 Polufinale | vs. Francisca Jorge | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča |
Anastasiya Poplavska - Posljednji mečevi
W35 Sharm - tvrda | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Vlada Mincheva | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detalj meča |