Slovakia
13.09.96, 27 Godina
13.09.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
09.01.96, 28 Godina
09.01.96, 28 Godina
Natalia Zorgovska vs. Ailen Crespo Azconzabal - Međusobni mečevi
25.05.15 | 1. kolo | Ailen Crespo Azconzabal | Natalia Zorgovska | 7-5, 6-2 | detalj meča | Bol | zemlja |
Natalia Zorgovska form & Ailen Crespo Azconzabal form
Natalia Zorgovska - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.02.19 kval. | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 7-61, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
15.07.18 kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Wirral - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Hannah Mccolgan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
21.08.17 kval. | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
13.03.17 kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Annalisa Calandra | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
14.11.16 kval. | vs. Ella Leivo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Eveliina Koivupuisto | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Reka Szalai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Dragana Radisic | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Ailen Crespo Azconzabal - Posljednji mečevi
Santa Fe - zemlja | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
San Carlos - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Catalina Pella | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
03.08.15 Četvrtfinale | vs. Irina Fetecau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.08.15 1. kolo | vs. Federica Prati | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.08.15 2. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
27.07.15 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.15 1. kolo | vs. Stephanie Johnson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bursa - zemlja | ||||
13.07.15 1. kolo | vs. Daniela Farfan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo | vs. Agnes Szatmari | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Sara Grubac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.06.15 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
22.06.15 2. kolo kval. | vs. Stefani Stojic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Nevena Selakovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.06.15 2. kolo | vs. Chantal Skamlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Galati - zemlja | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Alexandra Perper | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
01.06.15 kval. | vs. Dorien Cuypers | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Nomi Smilovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.06.15 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Natalia Zorgovska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.05.15 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Mirela Gigovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.05.15 kval. | vs. Luca Nagymihaly | 5-7, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
Villa Maria - zemlja | ||||
04.05.15 2. kolo | vs. Julieta Estable | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.05.15 1. kolo | vs. Sara Gimenez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
27.04.15 2. kolo | vs. Melina Ferrero | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | 3-6, 6-4, Yolande Leacock - odustajanje | detalj meča | |
17.11.14 2. kolo kval. | vs. Sofia Luini | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Lima - zemlja | ||||
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Giovanna Tomita | 3-6, 5-7 | detalj meča |