MEČ
14.08.18 | 1. kolo | Ah Song | Da Hye Kim | 6-2, 0-1, - odustajanje | Gimcheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ah Song | Da Hye Kim | |
1. servis % | 22/38 (58%) | 19/29 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 11/22 (50%) | 8/19 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 3/10 (30%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 2/9 (22%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 18/29 (62%) | 19/38 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 37/67 (55%) | 30/67 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ah Song | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ah Song | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Ah Song | 2-2 | |
Ah Song | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ah Song | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ah Song | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 |
3 | ||
- odustajanje |
Republic of Korea
12.05.96, 27 Godina
12.05.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ah Song vs. Da Hye Kim - Međusobni mečevi
14.08.18 | 1. kolo | Ah Song | Da Hye Kim | 6-2, 0-1, Da Hye Kim - odustajanje | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
29.08.16 | kval. | Da Hye Kim | Ah Song | 6-76, 6-4, 6-3 | detalj meča | Yeongwol | tvrda |
Ah Song form & Da Hye Kim form
Ah Song - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Seo Yeon Park | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Dabin Oh | 3-5, - Ah Song - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 0-1, Da Hye Kim - odustajanje | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Sung-Hee Han | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
12.06.18 kval. | vs. Haine Ogata | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ju-Eun Kim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Harim Noh | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 4-6, 1-2, - Ah Song - odustajanje | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ye Rin Lee (1998) | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Mi Jeong Kwon | 2-5, - Ah Song - odustajanje | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seung Hee Han | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.16 kval. | vs. Da Hye Kim | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
20.06.16 1. kolo | vs. Sung Hee Kim | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Soomin Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 6-72, 1-6 | detalj meča |
Da Hye Kim - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - odustajanje | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
26.11.19 kval. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.19 Polufinale | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.19 Četvrtfinale | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | detalj meča |