INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Agnese Zucchini vs. Anna Klasen - Međusobni mečevi
25.06.12 | 1. kolo | Agnese Zucchini | Anna Klasen | 7-60, 3-6, 6-0 | detalj meča | Breda | zemlja |
Agnese Zucchini form & Anna Klasen form
Agnese Zucchini - Posljednji mečevi
Ortisei - dvorana | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Claire Feuerstein | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-75, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.12.15 kval. | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Padova - zemlja | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Padova - zemlja | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Paula Cristina Goncalves | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Velenje - zemlja | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
04.11.13 1. kolo | vs. Marianna Petrei | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Viserba Di - zemlja | ||||
22.07.13 1. kolo | vs. Erika Zanchetta | 5-7, 1-2, - Agnese Zucchini - odustajanje | detalj meča | |
Imola - tepih | ||||
15.07.13 1. kolo | vs. Carolina Pillot | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Padova - zemlja | ||||
10.06.13 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.13 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.11.12 1. kolo | vs. Ana Konjuh | 6-3, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.11.12 Četvrtfinale | vs. Jovana Jovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.11.12 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.11.12 2. kolo | vs. Cristina Ene | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.10.12 2. kolo | vs. Alice Savoretti | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
15.10.12 1. kolo | vs. Monique Zuur | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sarajevo - zemlja | ||||
08.10.12 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-0, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
24.09.12 1. kolo | vs. Sophie Blom | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.09.12 Polufinale | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.12 2. kolo | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.09.12 Četvrtfinale | vs. Carolina Pillot | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
17.09.12 Polufinale | vs. Tatiana Bua | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
17.09.12 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.09.12 2. kolo | vs. Cornelia Lister | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.09.12 Četvrtfinale | vs. Olga Saez Larra | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Monteroni D'Arbia - zemlja | ||||
06.08.12 2. kolo | vs. Elena Bogdan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.08.12 1. kolo | vs. Mari Tanaka | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
30.07.12 1. kolo kval. | vs. Elena Rief | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.07.12 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Anna Klasen - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detalj meča |