INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Valeriya Strakhova vs. Agnes Szatmari - Međusobni mečevi
15.09.14 | 1. kolo | Agnes Szatmari | Valeriya Strakhova | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | Telavi | zemlja |
Valeriya Strakhova form & Agnes Szatmari form
Valeriya Strakhova - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - odustajanje | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča |
Agnes Szatmari - Posljednji mečevi
Targu Jiu - zemlja | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
27.07.15 2. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-73, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo | vs. Ailen Crespo Azconzabal | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.07.15 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.07.15 Četvrtfinale | vs. Daniela Farfan | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
06.07.15 Polufinale | vs. Simona Ionescu | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.11.14 2. kolo kval. | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.11.14 2. kolo kval. | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Vojislava Lukic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
15.09.14 kval. | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.09.14 2. kolo | vs. Cindy Burger | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.09.14 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Galati - zemlja | ||||
01.09.14 Polufinale | vs. Patricia Maria Tig | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Iulia Truca | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
01.09.14 1. kolo | vs. Avital Vaysbuch | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.09.14 kval. | vs. Elvira Juravliova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.09.14 2. kolo | vs. Daiana Negreanu | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
01.09.14 Četvrtfinale | vs. Andreea Ghitescu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
25.08.14 kval. | vs. Lorena Constantin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Bianca Elena Mihailescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.08.14 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.14 2. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.08.14 kval. | vs. Lorena Constantin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.08.14 1. kolo | vs. Stefana Andrei | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.08.14 2. kolo | vs. Raluca Elena Joitoiu | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Alexandra Daniela Nicoara | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Alisa Martinov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.14 Četvrtfinale | vs. Diana Enache | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-0 | detalj meča |