Australia
27.01.03, 21 Godina
27.01.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
25.08.92, 31 Godina
25.08.92, 31 Godina
Chloe Isabella Tsang vs. Agathe Timsit - Međusobni mečevi
02.12.18 | kval. | Chloe Isabella Tsang | Agathe Timsit | 6-1, 7-5 | detalj meča | Hua Hin | tvrda |
25.11.18 | kval. | Agathe Timsit | Chloe Isabella Tsang | 6-0, 6-2 | detalj meča | Hua Hin | tvrda |
Chloe Isabella Tsang form & Agathe Timsit form
Chloe Isabella Tsang - Posljednji mečevi
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Ke Syuan Jhang | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Xiamen - tvrda | ||||
19.03.19 kval. | vs. Zhenghua Xiao | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
18.02.19 kval. | vs. Jiayun Zhu | 4-6, 7-5, 14-16 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 4-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amel Sammari | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Xinyu Cai | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.12.18 2. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 7-65, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
25.11.18 kval. | vs. Agathe Timsit | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Angelina Folts | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.18 kval. | vs. Min Liu | 6-3, 6-77, 6-3 | detalj meča | |
26.10.18 2. kolo kval. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Jiayun Zhu | - | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Ziyue Sun | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.09.18 1. kolo | vs. Qianxin Kong | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.09.18 kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Kexuan Zhou | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 2-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Chenchen Feng | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Xiamen - tvrda | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Yue Yu (2000) | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Perth - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Agathe Timsit - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 kval. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
28.10.19 kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
21.10.19 kval. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - odustajanje | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - odustajanje | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.04.19 kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.03.19 kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča |