MEČ
15.05.19 | 1. kolo | Agathe Timsit | Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Agathe Timsit | Blanca Puig Caballero | |
1. servis % | 28/43 (65%) | 26/33 (79%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/28 (82%) | 8/26 (31%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/15 (47%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/33 (73%) | 13/43 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/76 (71%) | 22/76 (29%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Agathe Timsit | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Blanca Puig Caballero | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agathe Timsit | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Blanca Puig Caballero | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agathe Timsit | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Blanca Puig Caballero | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agathe Timsit | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Blanca Puig Caballero | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Agathe Timsit | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Blanca Puig Caballero | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agathe Timsit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Blanca Puig Caballero | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agathe Timsit | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Blanca Puig Caballero | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
France
25.08.92, 31 Godina
25.08.92, 31 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Agathe Timsit vs. Blanca Puig Caballero - Međusobni mečevi
15.05.19 | 1. kolo | Agathe Timsit | Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Agathe Timsit form & Blanca Puig Caballero form
Agathe Timsit - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 kval. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
28.10.19 kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
21.10.19 kval. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - odustajanje | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - odustajanje | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.04.19 kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.03.19 kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.19 kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detalj meča |
Blanca Puig Caballero - Posljednji mečevi
W25 Santa - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Vinaros - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Malak Mahmoud | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Claudia Franze | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ines Benito | 6-3, 2-6, 0-5, - Blanca Puig Caballero - odustajanje | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Carmen Schultheiss | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Helena Jansen Figueras | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Koksijde - zemlja | ||||
05.08.18 kval. | vs. Karen Barritza | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Louise Wittouck | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.18 kval. | vs. Alexandra Damaschin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Peppi Ramstedt | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sandelfjord - zemlja | ||||
21.07.18 kval. | vs. Anastasia Shaulskaya | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.05.18 kval. | vs. Celine Fritsch | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Monzon - tvrda | ||||
06.05.18 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Ares Llobera Irun | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
16.04.18 1. kolo | vs. Yasmina Karimjanova | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
15.04.18 kval. | vs. Narine Sargsyan | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 kval. | vs. Yasmina Karimjanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Sara Cvorovic | 6-74, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
13.03.18 kval. | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |