Serbia
19.05.01, 22 Godina
19.05.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
25.08.92, 31 Godina
25.08.92, 31 Godina
Tina Vlajic vs. Agata Bachanek - Međusobni mečevi
04.11.18 | 2. kolo kval. | Agata Bachanek | Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Tina Vlajic form & Agata Bachanek form
Tina Vlajic - Posljednji mečevi
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.11.20 kval. | vs. Larisa Bekmetova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-62, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.18 kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
21.08.18 kval. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Andjelka Andric | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Donnaroza Gouvernante | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.18 kval. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Agata Bachanek - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - odustajanje | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.10.18 kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
25.05.09 1. kolo | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
26.05.08 1. kolo | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
26.05.08 2. kolo | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | detalj meča |