MEČ
04.09.17 | 1. kolo kval. | Adrienn Horvath | Laura Svatikova | 7-5, 7-5 | Balatonboglar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Hungary
24.12.00, 23 Godina
24.12.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Adrienn Horvath vs. Laura Svatikova - Međusobni mečevi
10.09.19 | kval. | Laura Svatikova | Adrienn Horvath | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Szekesfehervar | zemlja |
04.09.17 | 1. kolo kval. | Adrienn Horvath | Laura Svatikova | 7-5, 7-5 | detalj meča | Balatonboglar | zemlja |
Adrienn Horvath form & Laura Svatikova form
Adrienn Horvath - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
19.11.19 kval. | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Karin Maria Handiakova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Tina Godec | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Reka Kata Matko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.12.18 kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
26.11.18 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.11.18 kval. | vs. Anita Wagner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.10.18 kval. | vs. Adriana Senkarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | - | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Laura Svatikova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
22.05.23 kval. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detalj meča |