Sweden
06.02.98, 26 Godina
06.02.98, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
05.05.98, 25 Godina
05.05.98, 25 Godina
Ena Ovcina vs. Adna Sofradzija - Međusobni mečevi
27.03.17 | kval. | Adna Sofradzija | Ena Ovcina | 6-0, 6-0 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Ena Ovcina form & Adna Sofradzija form
Ena Ovcina - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.03.17 kval. | vs. Adna Sofradzija | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Enni Zander | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Tanysha Dissanayake | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Assem Myssyr | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.02.16 kval. | vs. Tamara Tomic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Enni Zander | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Valeria Gorlats | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iseeva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
23.03.15 2. kolo kval. | vs. Maria Martinez Martinez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.14 1. kolo kval. | vs. Charlene Seateun | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Adna Sofradzija - Posljednji mečevi
Tunis - zemlja | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
26.03.18 1. kolo kval. | vs. Manon Peral | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.02.18 kval. | vs. Anna Makhorkina | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.18 2. kolo kval. | vs. Denise Simonetti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Anette Munozova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.17 1. kolo | vs. Rebecca Gustafson | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Malin Falk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.17 1. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Lund - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Alice Matteucci | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.04.17 kval. | vs. Mahak Jain | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-3, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Patrycja Polanska | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Ena Ovcina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.02.17 kval. | vs. Veronica Napolitano | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Natasha Piludu | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.02.17 1. kolo | vs. Deborah Kerfs | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.17 kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-4, 7-68 | detalj meča | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 7-5, 4-6, 7-68 | detalj meča |