MEČ
04.06.18 | 1. kolo | Adelina Baravi | Inbar Cohen | 6-0, 6-0 | Tel Aviv | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Adelina Baravi | Inbar Cohen | |
1. servis % | 15/27 (56%) | 12/37 (32%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/15 (93%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/12 (83%) | 6/25 (24%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/37 (70%) | 3/27 (11%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 50/64 (78%) | 14/64 (22%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Inbar Cohen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adelina Baravi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Adelina Baravi | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Adelina Baravi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Adelina Baravi | 4-0 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Adelina Baravi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Inbar Cohen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adelina Baravi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Inbar Cohen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adelina Baravi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Adelina Baravi | 4-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Adelina Baravi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Russia
14.09.99, 24 Godina
14.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
13.01.99, 25 Godina
13.01.99, 25 Godina
Adelina Baravi vs. Inbar Cohen - Međusobni mečevi
04.06.18 | 1. kolo | Adelina Baravi | Inbar Cohen | 6-0, 6-0 | detalj meča | Tel Aviv | tvrda |
Adelina Baravi form & Inbar Cohen form
Adelina Baravi - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - odustajanje | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
19.11.19 kval. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - odustajanje | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 kval. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Inbar Cohen - Posljednji mečevi
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
14.05.18 kval. | vs. Sean Lodzki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sajur - tvrda | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Aimee Tarun | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
02.05.18 2. kolo | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.18 1. kolo | vs. Ilana Tetruashvili | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Ella Taylor | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Alona Kruglov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.03.17 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
05.12.16 kval. | vs. Mia Rabinowitz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Neta Berman | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Talya Zandberg | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Sofia Shaykis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Shir Azran | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Jennifer Zerbone | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo | vs. Liron Sasson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Tijana Tofiloski | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cakovec - zemlja | ||||
22.08.16 kval. | vs. Sara Palcic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-0, 6-0 | detalj meča |