MEČ
15.11.20 | 1. kolo kval. | Adela Moravcova | Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 3-6, 10-6 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
10.09.03, 20 Godina
10.09.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Adela Moravcova vs. Karola Patricia Bejenaru - Međusobni mečevi
15.11.20 | 1. kolo kval. | Adela Moravcova | Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Adela Moravcova form & Karola Patricia Bejenaru form
Adela Moravcova - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aneta Poborilova | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Lara Michel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Cela | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.05.23 kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
05.12.22 kval. | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
28.11.22 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-710, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
08.08.22 kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-1, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Wiktoria Chmielewska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Annenheim - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Ema Lina Picorusevic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - tepih | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča |
Karola Patricia Bejenaru - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča |