Czech Republic
16.11.94, 29 Godina
16.11.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
25.07.00, 23 Godina
25.07.00, 23 Godina
Adela Jarosova vs. Nikoletta Muller - Međusobni mečevi
17.07.18 | kval. | Adela Jarosova | Nikoletta Muller | 6-2, 6-2 | detalj meča | Baja | zemlja |
Adela Jarosova form & Nikoletta Muller form
Adela Jarosova - Posljednji mečevi
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 4-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Lara Salden | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
27.11.18 kval. | vs. Sarka Richterova | 6-73, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
24.09.18 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
18.07.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
19.08.13 1. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 6-0, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
19.08.13 kval. | vs. Karolina Stuchla | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.08.13 1. kolo | vs. Lenka Jurikova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
28.05.12 1. kolo kval. | vs. Marina Kachar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague Neride - zemlja | ||||
22.08.11 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 5-7, 7-66, 1-6 | detalj meča |
Nikoletta Muller - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.22 kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 0-6, 1-6 | detalj meča |