MEČ
18.07.20 | 1. kolo | Abigail Amos | Laura Deigman | 6-2, 6-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Abigail Amos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
0-1 | Laura Deigman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Abigail Amos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
2-1 | Laura Deigman | |
0-0, 30-0 | ||
Abigail Amos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
3-2 | Laura Deigman | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Abigail Amos | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
5-2 | Laura Deigman | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Abigail Amos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-0 | Laura Deigman | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Abigail Amos | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30, A-40 | ||
2-1 | Laura Deigman | |
0-0 | ||
Abigail Amos | 3-1 | |
3-2 | Laura Deigman | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Abigail Amos | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-2 | Laura Deigman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Abigail Amos | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
United Kingdom
11.12.96, 27 Godina
11443 $
11.12.96, 27 Godina
11443 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Abigail Amos vs. Laura Deigman - Međusobni mečevi
18.07.20 | 1. kolo | Abigail Amos | Laura Deigman | 6-2, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Abigail Amos form & Laura Deigman form
Abigail Amos - Posljednji mečevi
W35 Sunderland - dvorana | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Frey | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Katherine Barnes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sophya Devas | 6-74, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Carina Syrtveit | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 6-1, 6-76 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Jasmina Stoppel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 6-3, 3-6, 14-16 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Lee Anne Endler | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-5, 1-1, Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Alisa Baranovska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Laura Deigman - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 6-0, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Amelia Rajecki | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Wirral - dvorana | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Eden Silva | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sumter - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Francesca Fusinato | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Templeton - tvrda | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Sabrina Federici | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Chiswick - tvrda | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Woking - tvrda | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Mollie Crouch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Samantha Murray | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Dublin - tepih | ||||
27.07.17 Četvrtfinale | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.07.17 Četvrtfinale | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.07.17 2. kolo | vs. Julie Byrne | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.07.17 2. kolo | vs. Julie Byrne | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Don Benito - tepih | ||||
19.07.17 2. kolo | vs. Maria Joao Koehler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Ilkley - trava | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Nottingham - trava | ||||
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Surbiton - trava | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Montemor O - tvrda | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Talya Zandberg | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Santarem - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 4-6, 2-6 | detalj meča |