muškarci singl dvorana Canada Calgary Challenger Setovi 1 2 3 4 5
18:00
3. kolo
Tobias Simon  
Yusuke Takahashi  
18:00
3. kolo
Liam Broady [7]  
Nick Chappell  
19:30
3. kolo
Ivo Karlovic [3]  
Geoffrey Blancaneaux [14]  
19:30
3. kolo
Julian Lenz [9]  
Arthur Rinderknech [8]  
21:00
3. kolo
Goncalo Oliveira [15]  
Alex Rybakov [q]  
21:00
3. kolo
Aziz Dougaz  
Maxime Cressy [10]  
22:30
3. kolo
Tobias Kamke [11]  
Brayden Schnur [5]  
muškarci singl dvorana USA Columbus Challenger Setovi 1 2 3 4 5
16:00
3. kolo
Christopher O'Connell [1]  
Jurij Rodionov [13]  
16:00
3. kolo
Strong Kirchheimer [ALT]  
Kaichi Uchida  
17:30
3. kolo
Emilio Gomez [4]  
Aleksandar Vukic [16]  
17:30
3. kolo
Ji Sung Nam [15]  
Marc Polmans [2]  
19:00
3. kolo
Guilherme Clezar  
Denis Istomin [5]  
19:00
3. kolo
Jeff Wolf [6]  
Roberto Quiroz  
20:30
3. kolo
Mikael Torpegaard [8]  
Zhe Li [q]  
20:30
3. kolo
Johannes Haerteis  
Cedrik-Marcel Stebe [3]  
muškarci singl tvrda UAE Dubai Setovi 1 2 3 4 5
12:00
Četvrtfinale
Andrey Rublev [6]  
Daniel Evans  
13:30
Četvrtfinale
Jan-Lennard Struff  
Stefanos Tsitsipas [2]  
16:00
Četvrtfinale
Novak Djokovic [1]  
Karen Khachanov [7]  
17:30
Četvrtfinale
Gael Monfils [3]  
Richard Gasquet  
muškarci singl tvrda Greece M15 Heraklion Setovi 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Jordan Correia Passos Do Carmo [4]  
Markos Kalovelonis  
11:00
2. kolo
Chak Lam Coleman Wong  
Filip Cristian Jianu [2]  
11:00
2. kolo
Hamad Medjedovic  
Alexander Shevchenko  
muškarci singl tvrda Tunisia M15 Monastir Setovi 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Riccardo Maiga  
George Loffhagen [q]  
11:00
2. kolo
Pak Long Yeung [q]  
Thomas Laurent [3]  
11:00
2. kolo
Baptiste Crepatte [1]  
Lukas Hellum Lilleengen [WC]  
11:00
2. kolo
Moez Echargui [WC]  
Majed Kilani  
11:00
2. kolo
Guillaume Dermiens [q]  
Nino Ehrenschneider  
12:30
2. kolo
Julien Cagnina  
Nicolas Alvarez Varona [7]  
12:30
2. kolo
Benjamin Pietri [WC]  
David Perez Sanz  
muškarci singl tvrda Egypt M15 Sharm El Setovi 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Karim-Mohamed Maamoun [1WC]  
Glenn Smits [q]  
10:30
2. kolo
Shalva Dzhanashia  
Cezar Cretu (ROU) [q]  
10:30
2. kolo
Soichiro Moritani  
Alexander Igoshin [8]  
10:30
2. kolo
Federico Iannaccone  
Nam Hoang Ly  
muškarci singl dvorana Slovakia M15 Trnava Setovi 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Christoph Negritu [q]  
Patrik Rikl  
11:00
2. kolo
Jonas Trinker  
Petr Michnev [q]  
12:30
2. kolo
Albano Olivetti  
Jan Satral [3]  
12:30
2. kolo
Kai Lemstra [q]  
Aldin Setkic [6]  
12:30
2. kolo
Karlis Ozolins  
Dalibor Svrcina [q]  
14:00
2. kolo
Danylo Kalenichenko [4]  
Nik Razborsek  
14:00
2. kolo
Lukas Klein [1]  
Jiri Lehecka  
muškarci singl tvrda Portugal M15 Vale Do Setovi 1 2 3 4 5
11:30
2. kolo
Riccardo Bonadio [1]  
Benjamin Winter Lopez  
11:30
2. kolo
Blake Ellis  
Maverick Banes [3]  
11:30
2. kolo
Terence Das [LL]  
Sebastian Fanselow [5]  
13:00
2. kolo
Tiago Cacao [6]  
Miguel Damas [q]  
13:00
2. kolo
Guy Den Heijer  
Kenny de Schepper  
13:00
2. kolo
Pedro Araujo [q]  
Arthur Cazaux  
14:30
2. kolo
Nicolas Moreno De Alboran [7]  
Milan Welte [q]  
14:30
2. kolo
Terence Atmane  
Ricardo Ojeda Lara [2]  
muškarci singl zemlja Turkey M25 Antalya Setovi 1 2 3 4 5
09:30
2. kolo
Altug Celikbilek [3]  
Ben Patael [q]  
muškarci singl zemlja Argentina M25 Cordoba Setovi 1 2 3 4 5
14:30
2. kolo
Tomas Martin Etcheverry [1]  
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen [WC]  
14:30
2. kolo
Camilo Ugo Carabelli [8]  
Juan Ignacio Galarza  
14:30
2. kolo
Juan Manuel Cerundolo [3]  
Santiago Fa Rodriguez Taverna  
14:30
2. kolo
Guido Ivan Justo [q]  
Mariano Kestelboim  
16:00
2. kolo
Franco Emanuel Egea [q]  
Facundo Diaz Acosta  
16:30
2. kolo
Joao Pedro Sorgi  
Roman Andres Burruchaga [WC]  
17:00
2. kolo
Franco Agamenone  
Thiago Agustin Tirante  
muškarci singl dvorana United Kingdom M25 Sunderland Setovi 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Yannick Mertens  
Dan Added [5]  
11:00
2. kolo
Eduardo Struvay [6]  
Mark Whitehouse [WC]  
11:00
2. kolo
Aidan Mchugh  
Igor Sijsling [4]  
11:00
2. kolo
Jesper De Jong [8]  
Sean Hodkin [q]  
12:30
2. kolo
Anton Matusevich  
Gijs Brouwer  
14:00
2. kolo
Jonathan Mridha  
Valentin Royer  
14:00
2. kolo
Louis Wessels  
Christopher Heyman [7]  
14:00
2. kolo
Jack Draper [3]  
Evan Furness  
muškarci singl dvorana Italy M25 Trento Setovi 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Raul Brancaccio [9]  
Riccardo Balzerani  
12:00
2. kolo
Luca Potenza [q]  
Julian Ocleppo [3]  
13:30
2. kolo
Ruben Bemelmans [1]  
David Jorda Sanchis [q]  
13:30
2. kolo
Andrea Pellegrino [4]  
Elmar Ejupovic  
15:00
2. kolo
Laurynas Grigelis  
Nerman Fatic [6]  
15:00
2. kolo
Alexander Erler  
Daniel Masur [2]  
16:30
2. kolo
Alessandro Bega [7]  
Mick Veldheer  
18:00
2. kolo
Artem Dubrivnyy  
Francesco Forti  
muškarci singl dvorana France Pau Challenger Setovi 1 2 3 4 5
10:30
3. kolo
Benjamin Bonzi [WC]  
Pavel Kotov  
11:30
3. kolo
Teimuraz Gabashvili  
Illya Marchenko  
12:00
3. kolo
Lukas Lacko [8]  
Quentin Halys [12]  
13:30
3. kolo
Jerzy Janowicz [WC]  
Lorenzo Giustino [7]  
15:30
3. kolo
Alex Molcan  
Ernests Gulbis  
17:00
3. kolo
Hugo Grenier  
Enzo Couacaud [16]  
17:30
3. kolo
Harold Mayot [WC]  
Hugo Gaston  
19:00
3. kolo
Jiri Vesely [1]  
Constant Lestienne [13]  
muškarci singl zemlja Chile Santiago Setovi 1 2 3 4 5
17:00
2. kolo
Thiago Moura Monteiro [8]  
Roberto Carballes Baena  
18:30
2. kolo
Thiago Seyboth Wild [WC]  
Juan Ignacio Londero [5]  
21:00
2. kolo
Juan Pablo Varillas [LL]  
Albert Ramos-Vinolas [3]  
muškarci parovi dvorana Canada Calgary Challenger Setovi 1 2 3 4 5
18:00
Četvrtfinale
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech  
Felix Corwin/Ryan Peniston [ALT]  
18:00
Četvrtfinale
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur [3]  
Christian Harrison/Dennis Novikov [PR]  
18:00
Četvrtfinale
Harry Bourchier/Filip Peliwo  
Karol Drzewiecki/Goncalo Oliveira [2]  
22:30
1. kolo
Julian Lenz/Akira Santillan  
Liam Broady/Scott Clayton  
muškarci parovi dvorana USA Columbus Challenger Setovi 1 2 3 4 5
17:00
Četvrtfinale
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song [1]  
Emilio Gomez/Roberto Quiroz  
18:00
Četvrtfinale
Junior A. Ore/Austin Rapp [WC]  
Ruben Gonzales/Ruan Roelofse  
21:00
Četvrtfinale
Andrew Harris/Marc Polmans  
Lloyd Glasspool/Alex Lawson  
muškarci parovi tvrda UAE Dubai Setovi 1 2 3 4 5
12:00
Četvrtfinale
Wesley Koolhof/Nikola Mektic  
Raven Klaasen/Oliver Marach [4]  
13:30
Četvrtfinale
Kevin Krawietz/Andreas Mies [3]  
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin  
15:00
Četvrtfinale
Henri Kontinen/Jan-Lennard Struff [q]  
Matthew Ebden/Leander Paes [WC]  
muškarci parovi tvrda Greece M15 Heraklion Setovi 1 2 3 4 5
12:30
Četvrtfinale
Constantin Schmitz/Kai Wehnelt [1]  
Matvey Khomentovskiy/Alexandros Skorilas  
12:30
Četvrtfinale
Ljubomir Celebic/Igor Saveljic  
Filip Bergevi/Marius Ruzgas [3]  
12:30
Četvrtfinale
Dusty H. Boyer/Vasil Kirkov [4]  
Matjaz Jurman/Maj Tomac  
12:30
Četvrtfinale
Lucas Catarina/Wilfredo Gonzalez  
Hamad Medjedovic/Marko Tepavac  
muškarci parovi tvrda Tunisia M15 Monastir Setovi 1 2 3 4 5
14:00
Četvrtfinale
Quentin Folliot/Hugo Pontico  
Yecong He/Runhao Hua [2]  
14:30
Četvrtfinale
Moez Echargui/Anis Ghorbel [1]  
Kaza Vinayak Sharma/Manish Sureshkumar  
14:30
Četvrtfinale
Guillaume Dermiens/George Loffhagen  
Baptiste Crepatte/Thomas Laurent  
muškarci parovi tvrda Egypt M15 Sharm El Setovi 1 2 3 4 5
12:00
Četvrtfinale
Daniele Capecchi/Francesco Maestrelli  
Oleksii Krutykh/Vladimir Uzhylovsky  
12:30
Četvrtfinale
Soichiro Moritani/Ryota Tanuma [4]  
Issei Okamura/Seita Watanabe  
12:30
Četvrtfinale
Simon Anthony Ivanov/Simon Yitbarek  
Ryan Nijboer/Glenn Smits [2]  
muškarci parovi dvorana Slovakia M15 Trnava Setovi 1 2 3 4 5
15:30
Četvrtfinale
Vitaliy Sachko/Vitalii Shcherba [4]  
Petr Michnev/Andrew Paulson  
15:30
Četvrtfinale
Piotr Grynkowski/Piotr Matuszewski  
Albano Olivetti/Emilien Voisin [3]  
muškarci parovi tvrda Portugal M15 Vale Do Setovi 1 2 3 4 5
14:30
Četvrtfinale
Fabio Coelho/Sebastian Fanselow  
Maverick Banes/Blake Ellis [2]  
16:00
Četvrtfinale
Riccardo Bonadio/Marco Bortolotti [1]  
Francisco Cabral/Luis Faria  
16:00
Četvrtfinale
Peter Bothwell/Billy Harris  
Pedro Araujo/Tiago Torres [WC]  
16:00
Četvrtfinale
Guy Den Heijer/Nicolo Turchetti  
Albert Roglan/Benjamin Winter Lopez [3]  
muškarci parovi zemlja Turkey M25 Antalya Setovi 1 2 3 4 5
12:00
Četvrtfinale
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker  
Fabian Marozsan/Peter Nagy [3]  
12:00
Četvrtfinale
Jonas Forejtek/Michael Vrbensky [1]  
Tuna Altuna/Holger Vitus Nodskov Rune  
12:00
Četvrtfinale
Cengiz Aksu/Zura Tkemaladze [4]  
Maxime Hamou/Pol Toledo Bague  
12:00
Četvrtfinale
Yunseong Chung/Marco Miceli  
Altug Celikbilek/Cem Ilkel [2]  
muškarci parovi zemlja Argentina M25 Cordoba Setovi 1 2 3 4 5
18:30
Četvrtfinale
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez [1]  
Nicolas Alberto Arreche/Guido Ivan Justo  
18:30
Četvrtfinale
Juan Ignacio Galarza/Facundo Juarez  
Federico Zeballos/Matias Zukas [2]  
20:00
Četvrtfinale
Ignacio Carou/Camilo Ugo Carabelli [4]  
Juan Manuel Cerundolo/Joao Pedro Sorgi  
20:00
Četvrtfinale
Facundo Diaz Acosta/Thiago Agustin Tirante  
Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim [3]  
muškarci parovi dvorana United Kingdom M25 Sunderland Setovi 1 2 3 4 5
15:30
Četvrtfinale
Jesper De Jong/Bart Stevens [3]  
Scott Duncan/Euan Mcintosh [WC]  
15:30
Četvrtfinale
Markus Eriksson/Christian Samuelsson  
Szymon Walkow/Jan Zielinski [2]  
15:30
Četvrtfinale
Dan Added/Evan Hoyt [1]  
Karl Friberg/Linus Frost  
15:30
Četvrtfinale
Charlie Emhardt/Tom Hands  
Igor Sijsling/Mark Vervoort [4]  
muškarci parovi dvorana Italy M25 Trento Setovi 1 2 3 4 5
16:30
Četvrtfinale
Gian Marco Ortenzi/Luca Potenza  
Julian Ocleppo/Andrea Pellegrino [2]  
18:00
Četvrtfinale
Alexander Erler/David Jorda Sanchis  
Raul Brancaccio/Laurynas Grigelis [3]  
muškarci parovi dvorana France Pau Challenger Setovi 1 2 3 4 5
10:00
Četvrtfinale
Simone Bolelli/Florin Mergea  
Frederik Nielsen/Tim Puetz [2]  
13:30
Četvrtfinale
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang [ALT]  
Luca Margaroli/Andrea Vavassori  
20:30
Četvrtfinale
Gerard Granollers/Sergio Martos Gornes  
Teimuraz Gabashvili/Lukas Lacko  
muškarci parovi zemlja Chile Santiago Setovi 1 2 3 4 5
18:30
Četvrtfinale
Facundo Bagnis/Pablo Cuevas  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar [4]  
20:00
Četvrtfinale
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop [1]  
Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo [WC]  
21:30
Četvrtfinale
Federico Coria/Juan Ignacio Londero  
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara [2]