muškarci singl tepih Italy Andria Challenger Setovi 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo kval.
Vladimir Uzhylovsky  
Illya Marchenko  
11:00
1. kolo kval.
Mirko Cutuli  
Bogdan Ionut Apostol  
11:20
1. kolo kval.
Lorenzo Frigerio  
Giorgio Ricca  
12:40
1. kolo kval.
Tobias Simon  
Savino Lapalombella  
15:20
1. kolo kval.
Giuseppe Tresca  
Joshua Paris  
16:40
2. kolo kval.
Aldin Setkic  
Dragos Nicolae Madaras  
muškarci singl zemlja Argentina Argentina F9 (Rio Setovi 1 2 3 4 5
14:00
Finale
Mariano Kestelboim [1WC]  
Maximiliano Estevez [5]  
muškarci singl tvrda India Bangalore Challenger Setovi 1 2 3 4 5
14:00
Finale
Saketh-Sai Myneni [WC]  
Prajnesh Gunneswaran [4]  
muškarci singl zemlja Brazil Brazil F9 (Ribeirao Setovi 1 2 3 4 5
14:00
Polufinale
Joao Souza [1]  
Alex Blumenberg [q]  
15:30
Polufinale
Christian Lindell [3]  
Daniel Dutra Da Silva [2]  
muškarci singl zemlja Argentina Buenos Aires Challenger Setovi 1 2 3 4 5
15:00
Polufinale
Federico Coria [q]  
Pablo Andujar [2]  
16:30
Polufinale
Dimitar Kuzmanov  
Pedro Cachin  
muškarci singl dvorana USA Champaign Challenger Setovi 1 2 3 4 5
20:00
Finale
Ryan Shane [q]  
Reilly Opelka [4]  
muškarci singl zemlja Chile Chile F1 (Vina Setovi 1 2 3 4 5
16:00
Finale
Mauricio Echazu [3]  
Juan Carlos Saez [2]  
muškarci singl dvorana Czech Republic Czech Republic F10 Setovi 1 2 3 4 5
10:00
Polufinale
Christoph Negritu [5]  
Michael Vrbensky [4]  
10:00
Polufinale
Ondrej Krstev [q]  
Tomas Machac [WC]  
muškarci singl tvrda Egypt Egypt F27 (Sharm Setovi 1 2 3 4 5
09:00
Polufinale
David Perez Sanz [1]  
Duje Ajdukovic [8]  
09:00
Polufinale
Adam Moundir  
Johan Nikles [2]  
muškarci singl dvorana Finland Finland F4 (Helsinki) Setovi 1 2 3 4 5
13:00
Finale
Christopher Heyman [1]  
Evgeny Tyurnev [3]  
muškarci singl tvrda Greece Greece F8 (Heraklion) Setovi 1 2 3 4 5
09:00
Polufinale
Tom Kocevar-Desman [5]  
Bogdan Bobrov [6]  
09:00
Polufinale
Michail Pervolarakis  
Vit Kopriva [2]  
muškarci singl tvrda USA Houston Challenger Setovi 1 2 3 4 5
18:30
Polufinale
Kamil Majchrzak  
Roy Smith [WC]  
18:30
Polufinale
Dominik Koepfer [8]  
Bradley Klahn [2]  
muškarci singl tvrda Mozambique Mozambique F2 (Maputo) Setovi 1 2 3 4 5
09:00
Finale
Matias Franco Descotte [1]  
Benjamin Lock [2]  
muškarci singl dvorana United Kingdom London Setovi 1 2 3 4 5
15:00
Polufinale
Roger Federer  
Alexander Zverev  
15:00
Polufinale
Novak Djokovic  
Kevin Anderson  
muškarci singl tvrda India Pune Challenger Setovi 1 2 3 4 5
06:30
1. kolo kval.
Francesco Vilardo  
Tejas Chaukulkar  
06:30
1. kolo kval.
Sidharth Rawat  
Sanjar Fayziev  
06:30
1. kolo kval.
Jayesh Pungliya  
Danylo Kalenichenko  
06:30
1. kolo kval.
Nicola Kuhn  
Khumoun Sultanov  
07:50
1. kolo kval.
N. Vijay Sundar Prashanth  
Siddhant Banthia  
07:50
1. kolo kval.
Liam Broady  
Ben Patael  
07:50
1. kolo kval.
Djurabeck Karimov  
Viktor Durasovic  
07:50
1. kolo kval.
Nitin Kumar Sinha  
Youssef Hossam  
08:20
1. kolo kval.
Antoine Escoffier  
Mick Lescure  
08:20
1. kolo kval.
Abhinav Sanjeev Shanmugam  
Rio Noguchi  
08:30
1. kolo kval.
Miliaan Niesten  
Dhruv Sunish  
08:40
1. kolo kval.
Zsombor Piros  
Lucas Gerch  
09:30
1. kolo kval.
Suraj R Prabodh  
Benjamin Hassan  
09:30
1. kolo kval.
Chien-Hsun Lo  
Dalwinder Singh  
09:30
1. kolo kval.
Dhruva Mulye  
Sebastian Fanselow  
10:00
1. kolo kval.
Manish Sureshkumar  
Luke Saville  
muškarci singl tvrda Tunisia Tunisia F40 (Monastir) Setovi 1 2 3 4 5
09:00
Četvrtfinale
Ronan Joncour  
Steven Diez [2]  
09:00
Četvrtfinale
Luca Giacomini [7]  
Mathieu Perchicot [4]  
10:00
Četvrtfinale
Marco Bortolotti [3]  
Ivan Davydov  
10:00
Četvrtfinale
Ivan Gakhov [1]  
Simon Beaupain  
muškarci singl zemlja Turkey Turkey F36 (Antalya) Setovi 1 2 3 4 5
09:30
Polufinale
Dante Gennaro [7]  
Nik Razborsek [6]  
09:30
Polufinale
Rayane Roumane [q]  
Nerman Fatic  
muškarci singl tvrda USA USA F31 (Norman) Setovi 1 2 3 4 5
17:00
Polufinale
Gijs Brouwer [1]  
Jordi Arconada [3]  
17:00
Polufinale
Matej Vocel  
Dominik Kellovsky  
muškarci singl zemlja USA USA F32 (Pensacola) Setovi 1 2 3 4 5
17:00
Polufinale
Dmitry Popko [3]  
Nuno Borges [2]  
19:00
Polufinale
Isaiah Strode  
Ricardo Rodriguez-Pace [6]  
žene singl tvrda Turkey Antalya Setovi 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo kval.
Ema Vasic  
Milica Mitrovic  
10:00
1. kolo kval.
Marie Mettraux  
Alana Tuayeva  
10:00
1. kolo kval.
Milena Guraeva  
Iuliia Nikitina  
11:00
1. kolo kval.
Barbare Eristavi  
Ekaterina Ovcharenko  
11:00
1. kolo kval.
Eugenie Chapelle  
Aleksandra Stankovic  
11:00
1. kolo kval.
Alexandra Ferreira Da Silva  
Pauline Demel  
11:00
1. kolo kval.
Reka Zadori  
Andjela Vidovic  
11:00
1. kolo kval.
Viktoriya Kanapatskaya  
Marketa Panackova  
11:00
1. kolo kval.
Arina Solomatina  
Tina Cvetkovic  
11:00
1. kolo kval.
Larissa Tschenett  
Tanysha Dissanayake  
11:30
Polufinale
Oana Georgeta Simion  
Carole Monnet  
11:30
Polufinale
Naho Sato  
Kamilla Rakhimova  
žene singl zemlja Spain Castellon Setovi 1 2 3 4 5
13:00
Četvrtfinale
Martina Spigarelli  
Andrea Lazaro Garcia  
13:00
Četvrtfinale
Rebeka Masarova  
Michele Alexandra Zmau  
15:00
Polufinale
Marina Bassols Ribera  
Claudia Hoste Ferrer  
žene singl zemlja Greece Heraklion Setovi 1 2 3 4 5
11:00
Polufinale
Ania Hertel  
Anna Ukolova  
11:00
Polufinale
Anna Ureke  
Oleksandra Oliynykova  
žene singl tvrda Tunisia Monastir Setovi 1 2 3 4 5
11:00
Četvrtfinale
Chiara Scholl  
Linnea Malmqvist  
11:00
Četvrtfinale
Tamara Curovic  
Bhuvana Kalva  
11:00
Četvrtfinale
Louise Brunskog  
Ylona-Georgiana Ghioroaie  
11:00
Četvrtfinale
Melania Delai  
Timea Jaruskova  
žene singl trava India Muzaffarnagar Setovi 1 2 3 4 5
10:20
Finale
Natalija Kostic  
Tereza Mihalikova  
žene singl tvrda USA Norman Setovi 1 2 3 4 5
16:00
Polufinale
Katie Volynets  
Maria Camila Osorio Serrano  
17:00
Polufinale
Bianca Vanessa Andreescu  
Yuriko Miyazaki  
žene singl zemlja Spain Nules Setovi 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo kval.
Marcela Bueno  
Naroa Larrinaga  
10:00
1. kolo kval.
Paulina Mecho Hernandez  
Aina Domingo Bernabeu  
10:00
1. kolo kval.
Elisa-Maria Hetschko  
Isabel Adrover Gallego  
10:00
1. kolo kval.
Isabella Harvison  
Julieta Honrubia Andrino  
10:00
1. kolo kval.
Laura Morera Lucas  
Xenia De Luna  
10:00
1. kolo kval.
Claudia Sanchez Quesada  
Maria Aran Teixido Garcia  
10:00
1. kolo kval.
Carlota Iruela Descamps  
Silvia Martinez Jimenez  
10:00
1. kolo kval.
Ariadna Briones Ginesta  
Andrea Redondo Gutierrez  
10:00
1. kolo kval.
Lidon Amurrio Fradejas  
Maria Verdu Gonzalez  
10:00
1. kolo kval.
Saskia Witthaus  
Ariadna Ondo Cerezo  
10:00
1. kolo kval.
Andrea Burguete Beltran  
Anabel Aran Torrente  
10:00
1. kolo kval.
Blanca Cortijo Parreno  
Carmen Garri Murcia  
žene singl tvrda USA Houston Setovi 1 2 3 4 5
17:00
Polufinale
Sofya Zhuk  
Lauren Davis  
17:00
Polufinale
Shuai Peng  
Jessica Pegula  
žene singl tvrda Egypt Sharm El Sheikh Setovi 1 2 3 4 5
00:00
kval.
Anastasia Chikalkina  
Katarina Kuzmova (2001)  
00:00
kval.
Vibhasree Gowda  
Diana Maria Mihail  
00:00
kval.
Weronika Falkowska  
Zi Yi Wang  
00:00
kval.
Ludmila Kareisova  
Xinrui Liu  
00:00
kval.
Vickie Trocker  
Alisa Rastegaeva  
00:00
kval.
Amisha Patel  
Ziyu Wang  
00:00
kval.
Anna Santa  
Tamara Milosevic  
11:00
Polufinale
Anastasia Pribylova  
Susan Bandecchi  
12:30
Polufinale
Barbora Matusova (SVK)  
Anastasiya Shoshyna  
žene singl tvrda JAR Stellenbosch Setovi 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo kval.
Lisa-Maria Moser  
Soizette Simmons  
00:00
1. kolo kval.
Amy Olivier  
Tebatso Duba  
00:00
1. kolo kval.
Patricia Boentgen  
Drew Anderson  
00:00
1. kolo kval.
Corin De Waal  
Tricia Mar  
00:00
1. kolo kval.
Jessica Marmorstein  
Annick Verhaar  
žene singl zemlja Argentina Villa Del Dique Setovi 1 2 3 4 5
14:00
Finale
Fernanda Brito  
Carla Lucero  
muškarci parovi dvorana USA Champaign Challenger Setovi 1 2 3 4 5
18:00
Finale
Hans Hach Verdugo/Luis David Martinez  
Matt Reid/John-Patrick Smith [2]  
muškarci parovi dvorana Japan Kobe Challenger Setovi 1 2 3 4 5
08:20
Polufinale
Yasutaka Uchiyama/Kaito Uesugi [4]  
Goncalo Oliveira/Akira Santillan [2]  
muškarci parovi dvorana United Kingdom London Setovi 1 2 3 4 5
13:00
Polufinale
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut  
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah  
13:00
Polufinale
Jamie Murray/Bruno Soares  
Mike Bryan/Jack Sock  
žene parovi tvrda USA Houston Setovi 1 2 3 4 5
20:00
Finale
Maegan Manasse/Jessica Pegula  
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos  
žene parovi tepih Taipei (CHN) Taipei Setovi 1 2 3 4 5
10:30
Polufinale
Olga Doroshina/Natela Dzalamidze  
Xinyun Han/Luksika Kumkhum  
11:00
Polufinale
Ankita Raina/Karman Kaur Thandi  
Misaki Doi/Danka Kovinic