muškarci singl dvorana France Lille Challenger Setovi 1 2 3 4 5
11:50
2. kolo
Norbert Gombos  
Corentin Moutet [7]  
11:50
2. kolo
Oscar Otte [9]  
Mikael Torpegaard  
13:20
2. kolo
Dustin Brown  
Yannick Maden [2]  
14:40
2. kolo
Arthur De Greef [16]  
Matteo Viola  
16:00
2. kolo
Gregoire Barrere [3]  
Yannick Mertens [q]  
17:20
2. kolo
Viktor Troicki  
Daniel Brands [14]  
18:00
2. kolo
Aslan Karatsev [q]  
Sergiy Stakhovsky [5]  
19:00
2. kolo
Mirza Basic [12]  
Alexey Vatutin  
muškarci singl zemlja Turkey M15 Antalya Setovi 1 2 3 4 5
08:10
1. kolo
Dimitar Kuzmanov [1]  
Alexander Erler  
08:10
1. kolo
Pietro Rondoni [5]  
Lenny Hampel  
08:10
1. kolo
Dmitry Popko  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves [8]  
09:40
1. kolo
Peter Torebko [4]  
Takeru Yuzuki [q]  
09:40
1. kolo
Wilson Leite  
Bora Sengul [JR]  
09:40
1. kolo
Julian Ocleppo  
Cristian Rodriguez [2]  
09:40
1. kolo
Vladyslav Orlov  
Mircea-Alexandru Jecan [q]  
09:40
1. kolo
Kirill Kivattsev [7]  
Yan Sabanin [q]  
09:40
1. kolo
Alexander Shevchenko [q]  
Jules Okala [6]  
11:10
1. kolo
Ronald Slobodchikov  
Tomas Vanko [WC]  
11:10
1. kolo
Sandro Kopp [q]  
Georg Winkler [q]  
muškarci singl tvrda Mexico M15 Cancun Setovi 1 2 3 4 5
16:30
1. kolo
Federico Zeballos  
Junior A. Ore [q]  
16:30
1. kolo
Jorge Brian Panta Herreros [q]  
Maciej Smola  
16:30
1. kolo
Juan Pablo Varillas [1]  
Christian Langmo [q]  
16:30
1. kolo
Shintaro Mochizuki [JR]  
Gerardo Lopez Villasenor [7]  
18:00
1. kolo
Maksim Tikhomirov [q]  
Pavel Krainik [5]  
18:00
1. kolo
Luis Patino [8]  
Adrian Andreev [JR]  
18:00
1. kolo
Matic Spec [q]  
Diego Hidalgo  
18:00
1. kolo
Vasil Kirkov [q]  
Andrew Watson  
muškarci singl tvrda Japan M15 Kofu Setovi 1 2 3 4 5
06:20
1. kolo
Seita Watanabe [q]  
Sho Katayama [WC]  
06:30
1. kolo
Kento Takeuchi  
Yuki Mochizuki [6]  
muškarci singl tvrda Bahrain M15 Manama Setovi 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Ricardo Ojeda Lara [1]  
Jesper De Jong  
09:00
2. kolo
Lorenzo Frigerio [7]  
Sidane Pontjodikromo  
09:00
2. kolo
Michiel De Krom  
Riccardo Balzerani [5]  
09:00
2. kolo
Tomas Machac  
Alexander Igoshin  
10:30
2. kolo
Jeson Patrombon [q]  
N. Vijay Sundar Prashanth [6]  
10:30
2. kolo
Dante Gennaro [8]  
Isaac Stoute  
10:30
2. kolo
Vitaliy Sachko [q]  
Zizou Bergs [2]  
10:30
2. kolo
Worarin Kumthonkittikul [q]  
Tim Van Rijthoven [4]  
muškarci singl zemlja Australia M15 Mornington Setovi 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Matthew Christopher Romios [6]  
Rinky Hijikata [JR]  
muškarci singl zemlja Spain M15 Murcia Setovi 1 2 3 4 5
10:30
1. kolo
Simon Carr  
Jaume Pla Malfeito [7]  
10:30
1. kolo
Florent Bax [LL]  
Carlos Boluda-Purkiss [2]  
12:00
1. kolo
Calvin Hemery [1]  
Francesco Passaro [JR]  
12:00
1. kolo
Sergi Perez Contri [WC]  
Alvaro Alcaraz Garfia [WC]  
12:00
1. kolo
Zakhar Trapeznikov [q]  
Hugo Largo [WC]  
13:30
1. kolo
Jaime Fermosell Delgado [q]  
Carlos Lopez Montagud  
13:30
1. kolo
Alvaro Lopez San Martin [5]  
Dennis Uspensky [q]  
13:30
1. kolo
Lorenzo Bocchi  
Eduard Esteve Lobato [6]  
15:00
1. kolo
Carlos Sanchez Jover [q]  
Alexander Weis  
17:10
1. kolo
Pedro Vives Marcos  
Ivan Marrero Curbelo [q]  
muškarci singl zemlja Argentina M15 Pinamar Setovi 1 2 3 4 5
13:30
1. kolo
Hernan Casanova [3]  
Juan Bautista Otegui  
13:30
1. kolo
Esteban Bruna [q]  
Genaro Alberto Olivieri [8]  
13:30
1. kolo
Gonzalo Villanueva [5]  
Gaston Tonello [q]  
15:00
1. kolo
Gabriel Alejandro Hidalgo  
Agustin Riquelme [WC]  
15:00
1. kolo
Oscar Gabriel Ortiz [q]  
Arklon Huertas Del Pino  
15:00
1. kolo
Andres Gabriel Ciurletti [q]  
Mariano Navone [WC]  
16:30
1. kolo
Franco Agamenone [q]  
Juan Ignacio Galarza [6]  
16:30
1. kolo
Nicolas Uryson [q]  
Mateo Nicolas Martinez  
16:30
1. kolo
Tomas Martin Etcheverry [7]  
Conner Huertas Del Pino  
muškarci singl tvrda Portugal M15 Quinta Do Setovi 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Oscar Jose Gutierrez  
Orlando Luz [6]  
11:00
1. kolo
Sadio Doumbia [4]  
Rafael Matos  
11:00
1. kolo
Marek Gengel [q]  
Artem Dubrivnyy  
11:00
1. kolo
Luis Faria [WC]  
Daniel Batista [WC]  
12:30
1. kolo
Dragos Dima [1]  
Evan Hoyt  
12:30
1. kolo
Peter Goldsteiner [q]  
Finn Tearney [PR]  
12:30
1. kolo
Juan Pablo Ficovich [5]  
Tiago Cacao  
14:00
1. kolo
Frederico Gil  
Luke Johnson  
14:00
1. kolo
Goncalo Falcao [WC]  
Alejandro Gomez [7]  
14:00
1. kolo
Michel Vernier [q]  
Anton Matusevich [JR]  
15:30
1. kolo
Manuel Guinard [8]  
Michal Dembek [q]  
15:30
1. kolo
Jonathan Binding [q]  
Jeremy Jahn [3]  
15:30
1. kolo
Ugo Blanchet [q]  
Peter Bothwell  
muškarci singl zemlja Croatia M15 Rovinj Setovi 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Maxime Chazal  
Gorazd Srbljak [q]  
10:00
1. kolo
Pascal Meis  
Davide Galoppini  
10:00
1. kolo
Domagoj Biljesko [PR]  
Alessandro Ceppellini [q]  
10:00
1. kolo
Luca Giacomini [5]  
Duje Kekez  
10:00
1. kolo
Tomas Jirousek  
Fabrizio Ornago [4]  
11:30
1. kolo
Andrea Basso [1]  
Roko Horvat [JR]  
11:30
1. kolo
Peter Nagy  
Ivan Karlo Ban [WC]  
11:30
1. kolo
Pavel Nejedly [6]  
Mirko Cutuli  
11:30
1. kolo
Constantin Schmitz [WC]  
Gabor Borsos [q]  
11:30
1. kolo
Admir Kalender [JR]  
Martins Podzus [8]  
13:00
1. kolo
Markus Eriksson [3]  
Christian Lindell  
13:00
1. kolo
Mike Urbanija [q]  
Ergi Kirkin [7]  
13:00
1. kolo
Matej Sabanov [q]  
Benjamin Hassan [2]  
13:00
1. kolo
Fabian Marozsan [q]  
Jeroen Vanneste  
13:00
1. kolo
Nikola Basic [WC]  
Oleksii Krutykh  
14:30
1. kolo
Marin Jurkovic [WC]  
Robin Stanek  
muškarci singl tvrda Egypt M15 Sharm El Setovi 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Robert Strombachs  
Daniel Altmaier  
09:00
1. kolo
Jose Fco. Vidal Azorin  
Niklas Guttau [WC]  
09:00
1. kolo
Marco Brugnerotto [q]  
Jacopo Berrettini [5]  
09:00
1. kolo
Enrico Dalla Valle [3]  
Davide Tortora [JR]  
09:00
1. kolo
Patrik Nema [q]  
Kacper Zuk [q]  
10:30
1. kolo
Djurabeck Karimov  
Kai Lemstra [q]  
10:30
1. kolo
Giovani Samaha [WC]  
Pavel Shumeiko [JR]  
10:30
1. kolo
Lucas Hellfritsch [WC]  
Marko Miladinovic [7]  
12:00
1. kolo
Botic Van De Zandschulp [6]  
Claudio Fortuna  
12:00
1. kolo
Pablo Vivero Gonzalez  
Francesco Forti [4]  
12:00
1. kolo
Adil Kalyanpur [q]  
Adrian Bodmer  
13:30
1. kolo
Kai Wehnelt  
Igor Sijsling [2]  
13:30
1. kolo
Emiliano Maggioli [q]  
Aryan Goveas  
muškarci singl zemlja Tunisia M15 Tabarka Setovi 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Alexander Zhurbin [3]  
Filip Cristian Jianu [JR]  
00:00
2. kolo
Franco Emanuel Egea  
Mariano Kestelboim  
00:00
2. kolo
Benjamin Dhoe  
Nikolas Sanchez-Izquierdo [5]  
09:00
1. kolo
Maxime Mora  
Pol Toledo Bague [2]  
09:00
1. kolo
Mathieu Perchicot [8]  
Manfred Fellin [q]  
09:00
1. kolo
Ignacio Carou  
Alessandro Ingarao [q]  
10:30
1. kolo
Arthur Rinderknech [1]  
Bogdan Bobrov  
10:30
1. kolo
Tomas Liska [q]  
Vit Kopriva [7]  
10:30
1. kolo
Stefano Battaglino [q]  
Ivan Davydov [q]  
10:30
1. kolo
Diego Fernandez Flores [WC]  
Gerard Escandell Juan [q]  
muškarci singl tvrda USA M25 Calabasas Setovi 1 2 3 4 5
18:00
1. kolo
Tobias Simon  
Emilio Nava [WC]  
18:00
1. kolo
Lloyd Glasspool  
Alen Avidzba [6]  
18:00
1. kolo
Bastian Malla [IR]  
Altug Celikbilek [IR]  
18:00
1. kolo
Aleksandar Vukic [4]  
Takanyi Garanganga  
19:20
1. kolo
Jenson Brooksby [SE]  
Antoine Bellier [SE]  
muškarci singl tvrda USA Miami Setovi 1 2 3 4 5
15:00
kval.
Pablo Cuevas  
Jo-Wilfried Tsonga  
15:00
kval.
Lukas Lacko  
Denis Istomin  
15:00
kval.
Radu Albot  
Mitchell Krueger  
15:00
kval.
Prajnesh Gunneswaran  
Jay Clarke  
15:00
kval.
Mackenzie Mcdonald  
Lorenzo Sonego  
15:00
kval.
Bjorn Fratangelo  
Andrey Rublev  
15:00
kval.
Alexander Bublik  
Daniel Evans  
15:00
kval.
Noah Rubin  
Mikael Ymer  
15:00
kval.
Reilly Opelka  
Marcel Granollers  
15:00
kval.
Casper Ruud  
Evgeny Donskoy  
15:00
kval.
Lloyd Harris  
Thiago Moura Monteiro  
15:00
kval.
Felix Auger Aliassime  
Paolo Lorenzi  
15:00
1. kolo
Nicola Kuhn [WC]  
Mischa Zverev  
17:00
1. kolo
Peter Gojowczyk  
Federico Delbonis  
19:00
1. kolo
Janko Tipsarevic [PR]  
Bradley Klahn  
19:00
1. kolo
Roberto Carballes Baena  
Denis Kudla  
21:00
1. kolo
Thomas Fabbiano  
Ilya Ivashka  
21:00
1. kolo
Mikhail Kukushkin  
Guido Andreozzi  
21:00
1. kolo
Bernard Tomic  
Tomas Berdych  
21:00
1. kolo
Matteo Berrettini  
Hubert Hurkacz  
muškarci singl tvrda China Zhangjiagang Challenger Setovi 1 2 3 4 5
06:10
2. kolo
Blaz Rola [7]  
Zhizhen Zhang [WC]  
06:30
2. kolo
Mathias Bourgue [15]  
Sasi Kumar Mukund  
06:30
2. kolo
Soon-Woo Kwon [3]  
Guilherme Clezar  
žene singl tvrda USA Miami Setovi 1 2 3 4 5
15:00
kval.
Kaia Kanepi  
Timea Babos  
15:00
kval.
Monica Niculescu  
Kateryna Kozlova  
15:00
kval.
Arantxa Rus  
Jessica Pegula  
15:00
kval.
Polona Hercog  
Laura Siegemund  
15:00
kval.
Kristyna Pliskova  
Yanina Wickmayer  
15:00
kval.
Misaki Doi  
Mandy Minella  
15:00
1. kolo
Ajla Tomljanovic  
Anna-Lena Friedsam  
15:00
kval.
Dalila Jakupovic  
Madison Brengle  
15:00
kval.
Viktorija Golubic  
Mona Barthel  
15:00
kval.
Sachia Vickery  
Iga Swiatek  
15:00
kval.
Taylor Townsend  
Beatriz Haddad Maia  
15:00
kval.
Nao Hibino  
Magda Linette  
15:00
kval.
Marie Bouzkova  
Karolina Muchova  
15:00
1. kolo
Viktoria Kuzmova  
Daria Gavrilova  
15:00
1. kolo
Vera Lapko  
Alize Cornet  
15:00
1. kolo
Xiyu Wang  
Monica Puig  
17:00
1. kolo
Victoria Azarenka  
Dominika Cibulkova  
17:00
1. kolo
Olga Danilovic  
Maria Sakkari  
19:00
1. kolo
Andrea Petkovic  
Amanda Anisimova  
19:00
1. kolo
Saisai Zheng  
Katerina Siniakova  
19:00
1. kolo
Yulia Putintseva  
Kirsten Flipkens  
19:00
1. kolo
Sara Sorribes Tormo  
Aleksandra Krunic  
19:00
1. kolo
Natalia Vikhlyantseva  
Magdalena Rybarikova  
21:00
1. kolo
Pauline Parmentier  
Margarita Gasparyan  
21:00
1. kolo
Evgeniya Rodina  
Samantha Stosur  
21:00
1. kolo
Ekaterina Alexandrova  
Dayana Yastremska  
21:00
1. kolo
Marketa Vondrousova  
Barbora Strycova  
žene singl zemlja Turkey W15 Antalya Setovi 1 2 3 4 5
08:10
1. kolo
Fanny Ostlund  
Zeynep Erman  
08:10
1. kolo
Eliessa Vanlangendonck  
Gergana Topalova  
08:10
1. kolo
Ipek Oz  
Ayla Aksu  
08:10
1. kolo
Miriam Bianca Bulgaru  
Petia Arshinkova  
08:10
1. kolo
Valeriya Yushchenko  
Cristina Dinu  
08:10
1. kolo
Draginja Vukovic  
Xenia Knoll  
09:40
1. kolo
Cristina Ene  
Bojana Klincov  
09:40
1. kolo
Melis Yasar  
Sabrina Rittberger  
11:10
1. kolo
Charlotte Roemer  
Zeynep Sonmez  
11:10
1. kolo
Aleksandra Pospelova  
Johana Markova  
žene singl tvrda Mexico W15 Cancun Setovi 1 2 3 4 5
15:00
1. kolo
Emily Appleton  
Lou Brouleau  
15:00
1. kolo
Aida Garcia Mendez  
Montserrat Gonzalez  
16:00
1. kolo
Maria Paulina Perez Garcia  
Andrea Renee Villarreal  
16:00
1. kolo
Amy Zhu  
Maria Camila Osorio Serrano  
16:00
1. kolo
Madison Westby  
Rasheeda Mcadoo  
16:00
1. kolo
Raffaela Alhach  
Paula Kania  
16:00
1. kolo
Karolina Berankova  
Melisa Morales  
16:00
1. kolo
Katya Ramirez  
Pamela Montez  
žene singl zemlja France W15 Le Havre Setovi 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Emeline Dartron  
Elisabetta Cocciaretto  
10:00
1. kolo
Juliette Loliee  
Yana Morderger  
11:30
1. kolo
Ines Nicault  
Tayisiya Morderger  
11:30
1. kolo
Eleonora Molinaro  
Maneva Rakotomalala  
13:00
1. kolo
Pauline Courcoux  
Sara Cakarevic  
13:30
1. kolo
Manon Arcangioli  
Catherine Chantraine  
15:30
1. kolo
Kelia Le Bihan  
Svenja Ochsner  
17:00
1. kolo
Fiona Codino  
Lisa Sabino  
17:30
1. kolo
Gabriela Horackova  
Diana Martynov  
žene singl tvrda Egypt W15 Sharm El Setovi 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Anna Pribylova  
Jacqueline Cabaj Awad  
09:00
1. kolo
Julia Wachaczyk  
Vaidehi Chaudhari  
09:00
1. kolo
Linnea Malmqvist  
Merel Hoedt  
09:00
1. kolo
Adelina Baravi  
Alina Silich  
10:30
1. kolo
Lena Lutzeier  
Claudia Coppola  
10:30
1. kolo
Ekaterina Kazionova  
Arlinda Rushiti  
10:30
1. kolo
Noa Liauw A Fong  
Ivana Topcic  
12:00
1. kolo
Martina Pradova  
Barbora Matusova  
12:00
1. kolo
Arianne Hartono  
Anastasiya Komardina  
12:00
1. kolo
Yekaterina Dmitrichenko  
Anna Kubareva  
13:30
1. kolo
Indy De Vroome  
Alice Gillan  
13:30
1. kolo
Eva Vedder  
Gozal Ainitdinova  
13:30
1. kolo
Simona Waltert  
Paulina Jastrzebska  
žene singl zemlja Tunisia W15 Tabarka Setovi 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Chantal Skamlova  
Lisa Ponomar  
00:00
2. kolo
Romana Cisovska  
Marie Temin  
09:00
1. kolo
Chiara Scholl  
Chiraz Bechri  
09:00
1. kolo
Mia Eklund  
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez  
09:00
1. kolo
Oana Georgeta Simion  
Oana Gavrila  
09:00
1. kolo
Karolayne Alexandre Da Rosa  
Ani Vangelova  
09:00
1. kolo
Mira Antonitsch  
Julyette Steur  
09:00
1. kolo
Franziska Kommer  
Melanie Stokke  
10:30
1. kolo
Natalia Orlova  
Mirjam Bjorklund  
10:30
1. kolo
Verena Hofer  
Yasmine Mansouri  
10:30
1. kolo
Vinciane Remy  
Julia Stamatova  
10:30
1. kolo
Malene Helgo  
Astrid Wanja Brune Olsen  
žene singl zemlja Brazil W25 Curitiba Setovi 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Martina Di Giuseppe  
Jaqueline Cristian  
14:00
1. kolo
Paula Cristina Goncalves  
Daniela Seguel  
14:30
1. kolo
Nathaly Kurata  
Elitsa Kostova  
15:30
1. kolo
Raluca Georgiana Serban  
Danka Kovinic  
15:30
1. kolo
Anna Bondar  
Fernanda Brito  
16:00
1. kolo
Isabelle Wallace  
Jasmine Paolini  
17:00
1. kolo
Varvara Gracheva  
Martina Colmegna  
17:30
1. kolo
Kimberley Zimmermann  
Louisa Chirico  
22:00
1. kolo
Tereza Mrdeza  
Teliana Pereira  
žene singl tvrda Japan W25 Kofu Setovi 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Ankita Raina  
Momoko Kobori  
04:00
1. kolo
Miharu Imanishi  
Tara Moore  
08:10
1. kolo
Stephanie Wagner  
Xinyun Han  
08:30
1. kolo
Sandra Samir  
Valentini Grammatikopoulou  
08:40
1. kolo
Fang Ying Xun  
Jing-Jing Lu  
muškarci parovi dvorana France Lille Challenger Setovi 1 2 3 4 5
10:30
1. kolo
Jonathan Eysseric/Antonio Sancic  
Evan Furness/Gregoire Jacq [ITF]  
10:30
1. kolo
Sergio Martos Gornes/Roman Safiullin [ITF]  
Jonathan Erlich/Fabrice Martin [4]  
13:00
1. kolo
Robert Galloway/Nathaniel Lammons  
Matt Reid/Sergiy Stakhovsky  
14:10
1. kolo
Guillermo Garcia-Lopez/David Vega Hernandez  
Philipp Oswald/Leander Paes [2]  
15:40
1. kolo
Romain Arneodo/Hugo Nys [3]  
Benjamin Bonzi/Quentin Halys [WC]  
19:20
1. kolo
Denys Molchanov/Igor Zelenay [1]  
Rameez Junaid/David Pel  
muškarci parovi tvrda China Zhangjiagang Challenger Setovi 1 2 3 4 5
06:40
1. kolo
Francis Casey Alcantara/Bernardo Saraiva [ITF]  
Luca Margaroli/Vishnu Vardhan  
06:40
1. kolo
Hiroki Moriya/Tsung-Hua Yang  
Max Purcell/Luke Saville [3]  
06:40
1. kolo
Toshihide Matsui/Sonchat Ratiwatana  
Mao-Xin Gong/Ze Zhang [2]  
08:00
1. kolo
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat [1]  
Xin Gao/Fajing Sun [WC]  
08:00
1. kolo
Ruben Gonzales/Alex Lawson  
Jose Hernandez-Fernandez/Brayden Schnur