Turkey F3 (Antalya) 2017 tenis rezultati uživo, tenis live

Turkey F3 (Antalya) live, $15K

muškarci singl tvrda Turkey Turkey F3 (Antalya) Setovi 1 2 3 4 5
29.01.17
Finale
Cem Ilkel 1 6 1
Tallon Griekspoor odustajanje 0 4 0
28.01.17
Polufinale
Cem Ilkel 2 6 3 7
Michal Konecny 1 4 6 66
28.01.17
Polufinale
Tallon Griekspoor 2 6 7
Alexander Lazov 0 4 5
27.01.17
Četvrtfinale
Michal Konecny 2 6 4 6
Peter Kobelt 1 1 6 2
27.01.17
Četvrtfinale
Alexander Lazov 2 7 7
Altug Celikbilek 0 64 64
27.01.17
Četvrtfinale
Cem Ilkel 2 7 6
Marc Sieber 0 62 4
27.01.17
Četvrtfinale
Tallon Griekspoor 2 6 6
Vadim Alekseenko 0 1 2
25.01.17
2. kolo
Michal Konecny 2 6 1 6
Anil Yuksel 1 1 6 1
25.01.17
2. kolo
Vadim Alekseenko 2 7 5 7
Sebastian Ofner 1 68 7 5
25.01.17
2. kolo
Peter Kobelt 2 6 6 7
Felipe Mantilla 1 73 3 61
25.01.17
2. kolo
Tallon Griekspoor 2 3 6 6
Viktor Durasovic 1 6 3 2
26.01.17
2. kolo
Marc Sieber 2 6 6
Matej Vocel 0 4 0
26.01.17
2. kolo
Alexander Lazov 2 6 5 6
Hubert Hurkacz 1 2 7 2
26.01.17
2. kolo
Cem Ilkel 2 6 6
Anton Zaitcev 0 1 0
26.01.17
2. kolo
Altug Celikbilek 2 4 6 6
Miliaan Niesten 1 6 1 1
23.01.17
1. kolo
Marc Sieber 2 6 6
Emmanuel Luria 0 0 0
23.01.17
1. kolo
Vadim Alekseenko 2 6 1 6
Tom Kocevar-Desman 1 3 6 3
23.01.17
1. kolo
Anil Yuksel 2 6 6
Nino Serdarusic 0 2 2
23.01.17
1. kolo
Felipe Mantilla 2 7 6
Ti Chen 0 5 4
23.01.17
1. kolo
Sebastian Ofner 2 6 6
David Argasinski 0 4 1
23.01.17
1. kolo
Viktor Durasovic 2 7 4 7
Mate Delic 1 5 6 66
24.01.17
1. kolo
Michal Konecny 2 6 6
Vladimir Uzhylovsky 0 1 3
24.01.17
1. kolo
Alexander Lazov 2 6 6
Muhammet Haylaz 0 2 4
24.01.17
1. kolo
Miliaan Niesten 2 6 6
Naoki Takeda 0 3 3
24.01.17
1. kolo
Cem Ilkel 2 4 6 6
Andrew Ruppli 1 6 1 4
24.01.17
1. kolo
Anton Zaitcev 2 6 6
Vlad Victor Cornea 0 4 3
24.01.17
1. kolo
Peter Kobelt 2 7 7
Petar Conkic 0 5 5
24.01.17
1. kolo
Hubert Hurkacz 2 7 6
Alexander Donski 0 67 4
24.01.17
1. kolo
Altug Celikbilek 2 6 7
Alp Sentay 0 4 5
24.01.17
1. kolo
Tallon Griekspoor 2 6 6
Nik Razborsek 0 2 3
24.01.17
1. kolo
Matej Vocel 2 6 6
Dusty H. Boyer 0 3 4
23.01.17
kval.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 7
Alp Sentay 0 1 65
23.01.17
kval.
Naoki Takeda 2 6 3 6
Filip Brtnicky 1 1 6 1
23.01.17
kval.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Luke Johnson 0 3 1
23.01.17
kval.
Petar Conkic 2 6 6
Sefa Suluoglu 0 1 2
23.01.17
kval.
Andrew Ruppli 2 6 6
Sarp Agabigun 0 1 3
23.01.17
kval.
Matej Vocel 2 6 6
Isa Mammetgulyyev 0 4 4
23.01.17
kval.
Alexander Donski 2 7 7
Alexander Erler 0 65 64
23.01.17
kval.
Dusty H. Boyer 2 6 6
Koray Kirci 0 1 1
23.01.17
2. kolo kval.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Shinnosuke Hiramatsu 0 2 4
23.01.17
2. kolo kval.
Sefa Suluoglu 2 6 6
Lukas Matic 0 0 1
23.01.17
2. kolo kval.
Naoki Takeda 2 6 6
Vitomir Markovic 0 1 0
23.01.17
2. kolo kval.
Filip Brtnicky 2 6 6
Bogdan Djurdjevic 0 1 4
23.01.17
2. kolo kval.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Davide Guerra 0 3 2
23.01.17
2. kolo kval.
Luke Johnson 1 6 2
Christian Hirschmueller odustajanje 0 0 0
23.01.17
2. kolo kval.
Petar Conkic 2 6 6
Florian Jakob 0 1 2
23.01.17
2. kolo kval.
Sarp Agabigun 2 6 3 6
Maksim Tikhomirov 1 4 6 4
23.01.17
2. kolo kval.
Alexander Erler 2 7 6
Yankel Zemel 0 5 2
23.01.17
2. kolo kval.
Alp Sentay 2 6 6
Lazar Dokov 0 0 0
23.01.17
2. kolo kval.
Andrew Ruppli 2 6 6
Andrei Molyak 0 0 1
23.01.17
2. kolo kval.
Koray Kirci 2 7 0 6
Gabriel Donev 1 5 6 3
23.01.17
2. kolo kval.
Matej Vocel 2 4 6 7
Daniiar Duldaev 1 6 4 5
23.01.17
2. kolo kval.
Isa Mammetgulyyev 2 6 6
Mert Celik 0 0 1
23.01.17
2. kolo kval.
Alexander Donski 2 2 6 6
Javier Pulgar-Garcia 1 6 4 2
23.01.17
2. kolo kval.
Dusty H. Boyer 2 6 6
Pierre Louis Dodens 0 3 3
23.01.17
1. kolo kval.
Daniiar Duldaev 2 6 6
Oleksandr Varichenko 0 1 3
23.01.17
1. kolo kval.
Bogdan Djurdjevic 2 6 5 7
Oleg Ladik 1 3 7 5
23.01.17
1. kolo kval.
Maksim Tikhomirov 2 7 6
Amaury Delmas 0 61 1
23.01.17
1. kolo kval.
Sefa Suluoglu 2 6 6
Arslan Kellou 0 0 2
23.01.17
1. kolo kval.
Naoki Takeda 2 6 6
Yuanfeng Li 0 4 1
23.01.17
1. kolo kval.
Luke Johnson 2 6 6
Rishabdev Raman 0 2 3
23.01.17
1. kolo kval.
Yankel Zemel 2 6 6
Batuhan Er 0 0 0
23.01.17
1. kolo kval.
Alexander Erler 1 w/o
Furkan Ayyildiz 0
23.01.17
1. kolo kval.
Andrew Ruppli 2 6 6
Ritesh Dubey 0 0 0
23.01.17
1. kolo kval.
Davide Guerra 2 6 6
Luka Stojcevic 0 0 3
23.01.17
1. kolo kval.
Florian Jakob 2 6 6
Omer Berk Gorgun 0 2 0
23.01.17
1. kolo kval.
Koray Kirci 2 6 6
Nicholas Nugent 0 3 1
23.01.17
1. kolo kval.
Isa Mammetgulyyev 2 6 7
Ren Nakamura 0 3 66
23.01.17
1. kolo kval.
Alexander Donski 2 6 6
Hakan Uyanik 0 0 1
23.01.17
1. kolo kval.
Andrei Molyak 2 6 6 7
Nikita Smirnov 1 75 0 68
23.01.17
1. kolo kval.
Vitomir Markovic 2 6 6
Alexandr Melnitskiy 0 2 0
23.01.17
1. kolo kval.
Pierre Louis Dodens 2 6 6
Davide Negrotti 0 2 3
23.01.17
1. kolo kval.
Lazar Dokov 2 6 6
Oduzhan Sady Parlak 0 1 0
23.01.17
1. kolo kval.
Dusty H. Boyer 2 6 6
Goran Markovic 0 3 4
23.01.17
1. kolo kval.
Lukas Matic 2 6 6
Guerra Yuri Guerra Yuri 0 1 3
23.01.17
1. kolo kval.
Mert Celik 2 6 6
Andrea Artieri 0 0 2
23.01.17
1. kolo kval.
Shinnosuke Hiramatsu 2 6 6
Kayra Kargin 0 0 1
muškarci parovi tvrda Turkey Turkey F3 (Antalya) Setovi 1 2 3 4 5
23.01.17
Finale
Vlad Victor Cornea/Nino Serdarusic 2 6 6
Vadim Alekseenko/Felipe Mantilla 0 3 1
23.01.17
Polufinale
Vlad Victor Cornea/Nino Serdarusic 2 6 6
Alexander Erler/Sebastian Ofner 0 3 4
23.01.17
Polufinale
Vadim Alekseenko/Felipe Mantilla 2 6 6
Filip Brtnicky/Matej Vocel 0 2 1
23.01.17
Četvrtfinale
Vlad Victor Cornea/Nino Serdarusic 2 6 6 10
Javier Pulgar-Garcia/Andrew Ruppli 1 78 0 7
23.01.17
Četvrtfinale
Alexander Erler/Sebastian Ofner 2 6 6
Sarp Agabigun/Muhammet Haylaz 0 4 4
23.01.17
Četvrtfinale
Filip Brtnicky/Matej Vocel 2 7 7
Vladimir Uzhylovsky/Anton Zaitcev 0 66 5
23.01.17
Četvrtfinale
Vadim Alekseenko/Felipe Mantilla 2 3 6 10
Sefa Suluoglu/Anil Yuksel 1 6 4 6
23.01.17
1. kolo
Sarp Agabigun/Muhammet Haylaz 2 4 6 10
Sidney De Boer/Tallon Griekspoor 1 6 4 6
23.01.17
1. kolo
Vladimir Uzhylovsky/Anton Zaitcev 2 6 3 10
Altug Celikbilek/Cem Ilkel 1 3 6 7
23.01.17
1. kolo
Sefa Suluoglu/Anil Yuksel 2 6 6
Davide Guerra/Davide Negrotti 0 0 1
23.01.17
1. kolo
Vlad Victor Cornea/Nino Serdarusic 2 6 6
Amaury Delmas/Pierre Louis Dodens 0 3 2
23.01.17
1. kolo
Javier Pulgar-Garcia/Andrew Ruppli 2 6 6
Gabriel Donev/Alp Sentay 0 4 2
23.01.17
1. kolo
Alexander Erler/Sebastian Ofner 2 6 6
Peter Kobelt/Emmanuel Luria 0 1 2
23.01.17
1. kolo
Filip Brtnicky/Matej Vocel 2 6 6
Tom Kocevar-Desman/Nik Razborsek 0 3 2
23.01.17
1. kolo
Vadim Alekseenko/Felipe Mantilla 2 6 4 10
Ti Chen/Michal Konecny 1 3 6 8
<