M15 Kiryat Shmona 2019 tenis rezultati uživo, tenis live

M15 Kiryat Shmona live, $15K

muškarci singl tvrda Izrael M15 Kiryat Shmona Setovi 1 2 3 4 5
25.08.19
Finale
Alessandro Bega 2 6 1 6
Marat Deviatiarov 1 2 6 4
24.08.19
Polufinale
Alessandro Bega 2 6 6
Francesco Vilardo 0 2 2
24.08.19
Polufinale
Marat Deviatiarov 2 5 6 6
Marsel Ilhan 1 7 4 3
23.08.19
Četvrtfinale
Marsel Ilhan 2 7 6
Yankel Zemel 0 5 2
23.08.19
Četvrtfinale
Alessandro Bega 1 6 4
Riccardo Maiga odustajanje 0 4 0
23.08.19
Četvrtfinale
Francesco Vilardo 2 6 6
Alexander Gaponenko 0 3 4
23.08.19
Četvrtfinale
Marat Deviatiarov 2 2 7 6
Giorgio Ricca 1 6 67 1
22.08.19
2. kolo
Riccardo Maiga 2 6 6
Gilad Tamar 0 0 3
22.08.19
2. kolo
Marsel Ilhan 2 7 6
Markus Schultz 0 62 3
22.08.19
2. kolo
Alessandro Bega 2 6 6
James Ibrahim 0 2 1
22.08.19
2. kolo
Francesco Vilardo 2 6 6
Yair Sarouk 0 3 0
22.08.19
2. kolo
Marat Deviatiarov 2 6 6
Andrej Glvac 0 0 2
22.08.19
2. kolo
Giorgio Ricca 2 6 7
Sahar Simon 0 3 5
22.08.19
2. kolo
Yankel Zemel 2 3 7 7
Takuto Niki 1 6 66 64
22.08.19
2. kolo
Alexander Gaponenko 2 7 6
Alon Elia 0 5 3
21.08.19
1. kolo
Riccardo Maiga 2 6 6
Daniel Dudockin 0 3 0
21.08.19
1. kolo
Marsel Ilhan 2 6 6
Or Ram-Harel 0 4 1
21.08.19
1. kolo
Takuto Niki 2 7 4 6
Roi Ginat 1 64 6 4
21.08.19
1. kolo
Alessandro Bega 2 6 6
Jesse Ross 0 2 1
21.08.19
1. kolo
Francesco Vilardo 2 6 6
Ran Amar 0 4 3
21.08.19
1. kolo
Alon Elia 2 6 6
Skyler Butts 0 1 4
21.08.19
1. kolo
Marat Deviatiarov 2 6 7
Andrea Picchione 0 2 5
21.08.19
1. kolo
Giorgio Ricca 2 6 6
Ofek Amoyal 0 1 0
21.08.19
1. kolo
Markus Schultz 2 2 7 6
Samuel Beren 1 6 64 1
21.08.19
1. kolo
Yankel Zemel 2 2 7 7
Conor Berg 1 6 5 65
21.08.19
1. kolo
Andrej Glvac 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 3 2
21.08.19
1. kolo
Gilad Tamar 2 6 6
Jordan Hasson 0 4 4
21.08.19
1. kolo
James Ibrahim 2 6 6
Shahar Elbaz 0 2 3
21.08.19
1. kolo
Yair Sarouk 2 6 5 6
Preston Brown 1 4 7 4
21.08.19
1. kolo
Sahar Simon 2 3 6 7
Piotr Grynkowski 1 6 4 5
21.08.19
1. kolo
Alexander Gaponenko 2 6 6
Alexis Canter 0 4 2
20.08.19
kval.
Daniel Dudockin 2 6 7
Apuroop Patlolla Reddy 0 4 5
20.08.19
kval.
Jesse Ross 2 6 6
Yaron Guberman 0 3 4
20.08.19
kval.
Andrej Glvac 2 6 6
Berk Ilkel 0 4 3
20.08.19
kval.
Gilad Tamar 2 6 7
Rotem Sobol 0 3 5
20.08.19
kval.
Ran Amar 2 6 3 12
Dor Wertheimer 1 4 6 10
20.08.19
kval.
Ofek Amoyal 2 6 4 11
Roee Benya 1 1 6 9
20.08.19
kval.
Roi Ginat 2 6 6
Emmanuel Luria 0 3 2
20.08.19
kval.
James Ibrahim 2 6 6
Nir Vodavoz 0 4 4
19.08.19
1. kolo kval.
Dor Wertheimer 2 6 6
Itay Shpindler 0 2 1
19.08.19
1. kolo kval.
Daniel Dudockin 2 6 6
Daniel Hiddleson 0 2 3
19.08.19
1. kolo kval.
Jesse Ross 2 6 6
Ido Zonder 0 4 0
19.08.19
1. kolo kval.
Roee Benya 2 6 6
Amit Cohen 0 2 3
19.08.19
1. kolo kval.
Andrej Glvac 2 6 6
Eitan Dray 0 0 1
19.08.19
1. kolo kval.
Yaron Guberman 2 7 4 10
Asaf Friedler 1 66 6 5
19.08.19
1. kolo kval.
Emmanuel Luria 2 3 6 10
Eduardo Cohen 1 6 3 5
19.08.19
1. kolo kval.
Nir Vodavoz 2 6 6
Daniel Gageav 0 2 2
19.08.19
1. kolo kval.
Gilad Tamar 2 6 6
Daniel Sela 0 2 1
19.08.19
1. kolo kval.
Ran Amar 2 6 6
Guy Dagan 0 1 1
19.08.19
1. kolo kval.
Ofek Amoyal 2 6 6
Shay Bar Menahem 0 1 3
19.08.19
1. kolo kval.
Roi Ginat 2 6 6
Shahar Gabay 0 4 1
19.08.19
1. kolo kval.
James Ibrahim 2 1 7 10
Federico Bertuccioli 1 6 62 2
19.08.19
1. kolo kval.
Berk Ilkel 2 6 6
Omer Yeshaya 0 2 4
19.08.19
1. kolo kval.
Rotem Sobol 2 6 6
Mattan Kermish 0 0 3
19.08.19
1. kolo kval.
Apuroop Patlolla Reddy 2 6 6
Amit Kakon 0 3 4
muškarci parovi tvrda Izrael M15 Kiryat Shmona Setovi 1 2 3 4 5
19.08.19
Finale
Federico Bertuccioli/Andrea Picchione 2 4 6 14
Marat Deviatiarov/Takuto Niki 1 6 4 12
19.08.19
Polufinale
Federico Bertuccioli/Andrea Picchione 2 6 6
Alessandro Bega/Francesco Vilardo 0 4 4
19.08.19
Polufinale
Marat Deviatiarov/Takuto Niki 2 7 6
Skyler Butts/Markus Schultz 0 62 3
19.08.19
Četvrtfinale
Alessandro Bega/Francesco Vilardo 2 6 3 10
Andrej Glvac/Jesse Ross 1 1 6 8
19.08.19
Četvrtfinale
Federico Bertuccioli/Andrea Picchione 2 7 6
Yair Sarouk/Sahar Simon 0 5 2
19.08.19
Četvrtfinale
Marat Deviatiarov/Takuto Niki 2 6 6
Ran Amar/Roee Benya 0 4 1
19.08.19
Četvrtfinale
Skyler Butts/Markus Schultz 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine/Alexis Canter 0 2 4
19.08.19
1. kolo
Alessandro Bega/Francesco Vilardo 2 6 6
Samuel Beren/Emmanuel Luria 0 3 1
19.08.19
1. kolo
Constantin Bittoun Kouzmine/Alexis Canter 2 7 6
Preston Brown/Jordan Hasson 0 5 1
19.08.19
1. kolo
Yair Sarouk/Sahar Simon 2 7 6
Riccardo Maiga/Giorgio Ricca 0 63 3
19.08.19
1. kolo
Federico Bertuccioli/Andrea Picchione 2 6 6
Shahar Elbaz/Yankel Zemel 0 3 3
19.08.19
1. kolo
Marat Deviatiarov/Takuto Niki 2 6 6
Conor Berg/Piotr Grynkowski 0 3 3
19.08.19
1. kolo
Ran Amar/Roee Benya 2 6 6
Shahar Gabay/Apuroop Patlolla Reddy 0 0 1
19.08.19
1. kolo
Skyler Butts/Markus Schultz 2 6 6
Amit Kakon/Ido Zonder 0 4 4
19.08.19
1. kolo
Andrej Glvac/Jesse Ross 2 6 7
Nir Vodavoz/Omer Yeshaya 0 1 5
<