Koblenz Challenger 2020 tenis rezultati uživo, tenis live

Koblenz Challenger live, ˆ46K, Službena webstranica

muškarci singl dvorana Germany Koblenz Challenger Setovi 1 2 3 4 5
23.02.20
Finale
Tomas Machac 2 6 4 6
Botic Van De Zandschulp 1 3 6 3
22.02.20
Polufinale
Botic Van De Zandschulp 2 6 3 6
Nicola Kuhn 1 4 6 2
22.02.20
Polufinale
Tomas Machac 2 6 6
Ruben Bemelmans 0 2 4
21.02.20
Četvrtfinale
Ruben Bemelmans 2 6 6
Yannick Hanfmann 0 3 2
21.02.20
Četvrtfinale
Botic Van De Zandschulp 2 4 6 6
Yannick Maden 1 6 4 4
21.02.20
Četvrtfinale
Nicola Kuhn 2 5 7 6
Daniel Masur 1 7 62 2
21.02.20
Četvrtfinale
Tomas Machac 2 6 6
Dimitar Kuzmanov 0 4 4
20.02.20
3. kolo
Ruben Bemelmans 2 6 6
Quentin Halys 0 2 4
20.02.20
3. kolo
Yannick Maden 2 6 6
Ergi Kirkin 0 3 0
20.02.20
3. kolo
Yannick Hanfmann 2 7 6
Sasi Kumar Mukund 0 5 4
20.02.20
3. kolo
Dimitar Kuzmanov 2 4 6 6
Dustin Brown 1 6 3 4
20.02.20
3. kolo
Daniel Masur 2 5 6 6
Tallon Griekspoor 1 7 3 1
20.02.20
3. kolo
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Maximilian Marterer 0 4 2
20.02.20
3. kolo
Nicola Kuhn 2 6 7
Mirza Basic 0 4 64
20.02.20
3. kolo
Tomas Machac 2 6 6
Vit Kopriva 0 3 3
18.02.20
2. kolo
Yannick Maden 2 3 7 6
Louis Wessels 1 6 65 3
18.02.20
2. kolo
Yannick Hanfmann 2 6 6 7
Michael Vrbensky 1 77 4 65
18.02.20
2. kolo
Maximilian Marterer 2 6 6
Julian Lenz 0 1 3
18.02.20
2. kolo
Quentin Halys 2 7 6
Milan Welte 0 5 2
18.02.20
2. kolo
Tomas Machac 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 0 3
19.02.20
2. kolo
Dustin Brown 2 6 6
Uladzimir Ignatik 0 4 4
19.02.20
2. kolo
Ruben Bemelmans 2 6 6
Artem Dubrivnyy 0 3 1
19.02.20
2. kolo
Mirza Basic 2 6 6
Mats Moraing 0 4 4
19.02.20
2. kolo
Dimitar Kuzmanov 2 6 7
Maxime Janvier 0 4 5
19.02.20
2. kolo
Daniel Masur 2 5 7 6
Vaclav Safranek 1 7 62 2
19.02.20
2. kolo
Botic Van De Zandschulp 1 w/o
Igor Sijsling 0
19.02.20
2. kolo
Sasi Kumar Mukund 2 7 6
Lucas Miedler 0 61 4
19.02.20
2. kolo
Tallon Griekspoor 2 6 2 7
Lucas Gerch 1 4 6 63
19.02.20
2. kolo
Ergi Kirkin 2 6 6 7
Pavel Kotov 1 4 75 5
19.02.20
2. kolo
Nicola Kuhn 2 6 6
Alessandro Bega 0 3 2
19.02.20
2. kolo
Vit Kopriva 2 6 7
Oscar Otte 0 4 64
17.02.20
1. kolo
Mirza Basic 2 6 6
Yannick Mertens 0 3 1
17.02.20
1. kolo
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Nino Ehrenschneider 0 1 1
17.02.20
1. kolo
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 2 1
17.02.20
1. kolo
Vaclav Safranek 2 6 6
Christopher Heyman 0 4 2
17.02.20
1. kolo
Maximilian Marterer 2 6 7
Eduardo Struvay 0 3 65
17.02.20
1. kolo
Louis Wessels 2 6 6
Peter Heller 0 3 2
17.02.20
1. kolo
Milan Welte 2 6 4 6
Adam Pavlasek 1 1 6 4
17.02.20
1. kolo
Michael Vrbensky 2 6 6
Markus Eriksson 0 2 2
17.02.20
1. kolo
Tomas Machac 2 6 6
Leopold Zima 0 2 2
18.02.20
1. kolo
Igor Sijsling 2 4 6 7
Kacper Zuk 1 6 3 64
18.02.20
1. kolo
Alessandro Bega 2 6 6
Edan Leshem 0 1 2
18.02.20
1. kolo
Lucas Gerch 2 6 6
Enrico Dalla Valle 0 1 4
18.02.20
1. kolo
Sasi Kumar Mukund 2 6 6
Filip Cristian Jianu 0 3 2
18.02.20
1. kolo
Artem Dubrivnyy 2 7 6
Dan Added 0 5 4
18.02.20
1. kolo
Ergi Kirkin 2 4 6 6
Benjamin Hassan 1 6 1 4
18.02.20
1. kolo
Vit Kopriva 2 6 6
Marek Gengel 0 4 3
17.02.20
kval.
Lucas Gerch 2 6 6 6
Johann Willems 1 1 74 1
17.02.20
kval.
Sasi Kumar Mukund 2 4 6 6
Ergi Kirkin 1 6 4 3
muškarci parovi dvorana Germany Koblenz Challenger Setovi 1 2 3 4 5
23.02.20
Finale
Sander Arends/David Pel 2 7 7
Julian Lenz/Yannick Maden 0 64 63
22.02.20
Polufinale
Sander Arends/David Pel 2 3 6 10
Andre Begemann/Florin Mergea 1 6 3 7
22.02.20
Polufinale
Julian Lenz/Yannick Maden 2 2 6 10
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 1 6 1 2
20.02.20
Četvrtfinale
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 2 5 7 10
Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn 1 7 5 5
20.02.20
Četvrtfinale
Julian Lenz/Yannick Maden 2 6 6
Romain Arneodo/Quentin Halys 0 4 2
21.02.20
Četvrtfinale
Andre Begemann/Florin Mergea 2 2 7 10
Dustin Brown/Lucas Miedler 1 6 64 5
21.02.20
Četvrtfinale
Sander Arends/David Pel 2 3 7 12
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp 1 6 62 10
18.02.20
1. kolo
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 2 6 3 10
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 1 4 6 6
18.02.20
1. kolo
Dustin Brown/Lucas Miedler 2 6 6
Louis Wessels/Leopold Zima 0 4 2
19.02.20
1. kolo
Andre Begemann/Florin Mergea 2 7 4 10
N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan 1 66 6 6
19.02.20
1. kolo
Romain Arneodo/Quentin Halys 2 6 6
Marek Gengel/Michael Vrbensky 0 4 1
19.02.20
1. kolo
Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 7
Lucas Gerch/Johann Willems 0 1 5
19.02.20
1. kolo
Julian Lenz/Yannick Maden 2 7 6
Mikhail Elgin/Teimuraz Gabashvili 0 65 4
20.02.20
1. kolo
Sander Arends/David Pel 2 6 6
Vit Kopriva/Vaclav Safranek 0 4 2
20.02.20
1. kolo
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp 2 7 6
Dan Added/Markus Eriksson 0 63 2
<