Italy F32 (Santa 2018 tenis rezultati uživo, tenis live

Italy F32 (Santa Margherita Di Pula) live, $25K

muškarci singl zemlja Italy Italy F32 (Santa Setovi 1 2 3 4 5
21.10.18
Finale
Raul Brancaccio 2 6 6
Stefano Baldoni 0 2 3
20.10.18
Polufinale
Stefano Baldoni 2 6 4 6
Alvaro Lopez San Martin 1 4 6 1
20.10.18
Polufinale
Raul Brancaccio 2 7 6
Andrea Basso 0 5 3
20.10.18
Četvrtfinale
Andrea Basso 2 6 6
Enrico Dalla Valle 0 1 1
20.10.18
Četvrtfinale
Stefano Baldoni 2 6 3 7
Germain Gigounon 1 4 6 5
20.10.18
Četvrtfinale
Alvaro Lopez San Martin 2 6 7
Thiago Agustin Tirante 0 3 5
20.10.18
Četvrtfinale
Raul Brancaccio 2 6 6
Omar Salman 0 4 1
18.10.18
2. kolo
Omar Salman 2 6 6
Bruno Sant'Anna 0 2 4
18.10.18
2. kolo
Alvaro Lopez San Martin 2 6 6
Andrey Chepelev 0 1 1
19.10.18
2. kolo
Germain Gigounon 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 4 1
19.10.18
2. kolo
Andrea Basso 2 5 6 6
Ronald Slobodchikov 1 7 4 2
19.10.18
2. kolo
Stefano Baldoni 2 6 6 6
Mattia Frinzi 1 2 75 4
19.10.18
2. kolo
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Davide Galoppini 0 1 0
19.10.18
2. kolo
Raul Brancaccio 2 6 7
Nerman Fatic 0 4 63
19.10.18
2. kolo
Thiago Agustin Tirante 2 7 6
Gibril Diarra 0 62 2
15.10.18
1. kolo
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Peter Nagy 0 0 4
15.10.18
1. kolo
Ronald Slobodchikov 2 1 6 6
Riccardo Balzerani 1 6 4 4
15.10.18
1. kolo
Davide Galoppini 2 6 6
Alexander Zhurbin 0 3 3
15.10.18
1. kolo
Omar Salman 2 6 6
Vladimir Filip 0 4 3
15.10.18
1. kolo
Alvaro Lopez San Martin 2 6 6
Johan Nikles 0 4 4
15.10.18
1. kolo
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Alexandre Muller 0 3 3
16.10.18
1. kolo
Germain Gigounon 2 6 6
Adrian Obert 0 3 4
16.10.18
1. kolo
Gibril Diarra 2 6 6
Andrei Stefan Apostol 0 4 1
16.10.18
1. kolo
Andrea Basso 2 3 6 7
Nicolae Frunza 1 6 2 63
16.10.18
1. kolo
Bruno Sant'Anna 2 6 6
Mateo Nicolas Martinez 0 4 3
16.10.18
1. kolo
Nerman Fatic 2 6 6
Jacopo Berrettini 0 0 2
16.10.18
1. kolo
Stefano Baldoni 2 7 5 6
Edoardo Eremin 1 5 7 0
16.10.18
1. kolo
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Mike Loccisano 0 1 3
16.10.18
1. kolo
Raul Brancaccio 2 6 6
Marc Giner 0 3 1
16.10.18
1. kolo
Andrey Chepelev 2 1 6 7
Samuel Bensoussan 1 6 3 5
16.10.18
1. kolo
Mattia Frinzi 2 3 7 7
Pol Toledo Bague 1 6 66 5
14.10.18
kval.
Mircea-Alexandru Jecan 1 5
Neven Krivokuca odustajanje 0 2
14.10.18
kval.
Andrei Stefan Apostol 2 6 6
Giovanni Rizzuti 0 3 4
14.10.18
kval.
Peter Nagy 2 6 6 6
Gibril Diarra 1 73 1 4
14.10.18
kval.
Adrian Obert 2 6 6
Duje Kekez 0 3 1
14.10.18
kval.
Stefano Baldoni 2 6 6
Jakob Sude 0 4 1
14.10.18
kval.
Nicolae Frunza 2 6 6
Vlad Andrei Dancu 0 0 4
14.10.18
kval.
Vladimir Filip 2 6 7
Federico Bertuccioli 0 4 5
14.10.18
kval.
Thiago Agustin Tirante 2 0 6 6
Gabor Borsos 1 6 3 4
13.10.18
1. kolo kval.
Gibril Diarra 2 6 6
Luca George Tatomir 0 1 4
13.10.18
1. kolo kval.
Jakob Sude 2 6 6
Luka Stojanovic (SRB) 0 3 4
13.10.18
1. kolo kval.
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Dennis Dragomirov 0 1 2
13.10.18
1. kolo kval.
Duje Kekez 2 6 6
Leonardo Mazzucchelli 0 3 4
13.10.18
1. kolo kval.
Gabor Borsos 2 6 6
Josip Jerolimov 0 1 1
13.10.18
1. kolo kval.
Andrei Stefan Apostol 2 6 6
Changli Zhang 0 1 4
13.10.18
1. kolo kval.
Neven Krivokuca 2 6 6
Sid Donarski 0 2 0
13.10.18
1. kolo kval.
Peter Nagy 1 6 3
Guan Kai Wang odustajanje 0 1 0
13.10.18
1. kolo kval.
Adrian Obert 2 6 6
Kirill Mishkin 0 0 2
13.10.18
1. kolo kval.
Giovanni Rizzuti 1 1
Bogdan Ionut Apostol odustajanje 0 2
13.10.18
1. kolo kval.
Stefano Baldoni 2 6 6
Gianluca Acquaroli 0 2 1
13.10.18
1. kolo kval.
Nicolae Frunza 2 6 6
Niclas Loccisano 0 2 1
13.10.18
1. kolo kval.
Vladimir Filip 2 6 4 6
Franjo Raspudic 1 3 6 2
13.10.18
1. kolo kval.
Vlad Andrei Dancu 2 7 4 6
Vitali Chvets 1 5 6 4
13.10.18
1. kolo kval.
Federico Bertuccioli 2 7 6
Wilson Leite 0 5 2
13.10.18
1. kolo kval.
Thiago Agustin Tirante 2 6 7
Nicolas Parizzia 0 4 67
muškarci parovi zemlja Italy Italy F32 (Santa Setovi 1 2 3 4 5
15.10.18
Finale
Wilson Leite/Jakob Sude 2 6 6
Johan Nikles/Omar Salman 0 4 1
15.10.18
Polufinale
Johan Nikles/Omar Salman 2 2 6 10
Gabor Borsos/Peter Nagy 1 6 0 6
15.10.18
Polufinale
Wilson Leite/Jakob Sude 2 1 7 10
Riccardo Balzerani/Corrado Summaria 1 6 5 8
15.10.18
Četvrtfinale
Gabor Borsos/Peter Nagy 2 7 6
Enrico Dalla Valle/Davide Galoppini 0 5 1
15.10.18
Četvrtfinale
Riccardo Balzerani/Corrado Summaria 2 6 6
Raul Brancaccio/Germain Gigounon 0 4 2
15.10.18
Četvrtfinale
Johan Nikles/Omar Salman 2 6 3 11
Marc Fornell-Mestres/Marc Giner 1 0 6 9
15.10.18
Četvrtfinale
Wilson Leite/Jakob Sude 2 7 3 10
Mircea-Alexandru Jecan/Luca George Tatomir 1 5 6 7
15.10.18
1. kolo
Gabor Borsos/Peter Nagy 2 6 6
Mattia Frinzi/Thiago Agustin Tirante 0 4 2
15.10.18
1. kolo
Riccardo Balzerani/Corrado Summaria 2 6 3 12
Mateo Nicolas Martinez/Bruno Sant'Anna 1 4 6 10
15.10.18
1. kolo
Marc Fornell-Mestres/Marc Giner 1 2
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza odustajanje 0 3
15.10.18
1. kolo
Johan Nikles/Omar Salman 2 6 6
Stefano Baldoni/Federico Bertuccioli 0 3 1
15.10.18
1. kolo
Mircea-Alexandru Jecan/Luca George Tatomir 2 6 7
Andrey Chepelev/Ronald Slobodchikov 0 3 64
15.10.18
1. kolo
Raul Brancaccio/Germain Gigounon 2 4 6 10
Nerman Fatic/Milan Radojkovic 1 6 0 5
15.10.18
1. kolo
Wilson Leite/Jakob Sude 2 7 4 12
Bogdan Ionut Apostol/Patrick Grigoriu 1 64 6 10
15.10.18
1. kolo
Enrico Dalla Valle/Davide Galoppini 1 4 2
Dennis Dragomirov/Florian Fallert odustajanje 0 6 0
<