Israel F3 (Tel 2018 tenis rezultati uživo, tenis live

Israel F3 (Tel Aviv) live, $15K

muškarci singl tvrda Izrael Israel F3 (Tel Setovi 1 2 3 4 5
25.03.18
Finale
Roberto Marcora 2 6 2 6
Yannick Vandenbulcke 1 3 6 4
24.03.18
Polufinale
Roberto Marcora 2 7 6
David Poljak 0 5 2
24.03.18
Polufinale
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Harri Heliovaara 0 2 2
23.03.18
Četvrtfinale
Harri Heliovaara 2 6 6
Patrik Niklas-Salminen 0 3 0
23.03.18
Četvrtfinale
Roberto Marcora 2 6 6 6
Peter Kobelt 1 75 3 4
23.03.18
Četvrtfinale
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Danylo Kalenichenko 0 0 3
23.03.18
Četvrtfinale
David Poljak 2 6 6
Maxime Pauwels 0 0 2
22.03.18
2. kolo
Harri Heliovaara 2 6 6
Nikolay Kolobaev 0 3 4
22.03.18
2. kolo
Roberto Marcora 1 5
Lucas Gerch odustajanje 0 0
22.03.18
2. kolo
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Alon Elia 0 2 1
22.03.18
2. kolo
David Poljak 2 6 6
Alexis Musialek 0 0 1
22.03.18
2. kolo
Peter Kobelt 2 6 6
Mor Bulis 0 2 2
22.03.18
2. kolo
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Orel Ovil 0 2 0
22.03.18
2. kolo
Patrik Niklas-Salminen 2 6 7
Alexis Canter 0 4 5
22.03.18
2. kolo
Maxime Pauwels 2 2 6 6
Ben Patael 1 6 2 3
20.03.18
1. kolo
Alon Elia 2 6 6
Omer Yeshaya 0 4 0
20.03.18
1. kolo
Orel Ovil 2 6 6
Gilad Tamar 0 2 0
20.03.18
1. kolo
Lucas Gerch 2 6 6
Simon Beaupain 0 1 3
20.03.18
1. kolo
Ben Patael 2 6 6
Ron Mansdorf 0 1 0
21.03.18
1. kolo
Harri Heliovaara 2 6 6
Emmanuel Luria 0 0 0
21.03.18
1. kolo
Roberto Marcora 2 6 3 6
Shahar Elbaz 1 3 6 1
21.03.18
1. kolo
Yannick Vandenbulcke 2 4 6 7
Vladimir Uzhylovsky 1 6 4 5
21.03.18
1. kolo
Alexis Musialek 2 6 7
Vladislav Ivanov 0 1 61
21.03.18
1. kolo
David Poljak 2 6 6
Alexandr Chepelev 0 1 1
21.03.18
1. kolo
Peter Kobelt 2 6 6
Yannai Barkai 0 3 2
21.03.18
1. kolo
Danylo Kalenichenko 2 2 6 7
Yshai Oliel 1 6 1 66
21.03.18
1. kolo
Mor Bulis 2 6 6
Collin Johns 0 2 3
21.03.18
1. kolo
Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 2 4
21.03.18
1. kolo
Alexis Canter 2 6 6
Tyler Mercier 0 3 1
21.03.18
1. kolo
Nikolay Kolobaev 2 7 6
Jordan Hasson 0 65 3
21.03.18
1. kolo
Maxime Pauwels 2 4 6 6
Yankel Zemel 1 6 3 4
19.03.18
kval.
Orel Ovil 2 6 7
Tristan Da Lio 0 2 5
19.03.18
kval.
Lucas Gerch 2 6 6
Motvey Radionov 0 3 0
19.03.18
kval.
Yankel Zemel 2 6 6
Nicolas Ferrando 0 2 3
19.03.18
kval.
Alexandr Chepelev 2 7 6
Yair Sarouk 0 5 3
19.03.18
kval.
Alexis Canter 2 7 6
Alexey Aleshchev 0 63 4
19.03.18
kval.
Simon Beaupain 2 6 6
Christophe Nickels 0 3 2
19.03.18
kval.
Nikolay Kolobaev 2 7 6
Roee Benya 0 63 0
19.03.18
kval.
Vladislav Ivanov 1 4 7 9 4
Constantin Bittoun Kouzmine odustajanje 0 6 6 1
19.03.18
2. kolo kval.
Orel Ovil 2 6 6
Ido Zonder 0 3 1
19.03.18
2. kolo kval.
Lucas Gerch 2 6 6
Shahar Gabay 0 0 1
19.03.18
2. kolo kval.
Motvey Radionov 2 6 6
Omer Touchmair 0 3 3
19.03.18
2. kolo kval.
Yankel Zemel 2 6 6
Guy Michelevitz 0 1 4
19.03.18
2. kolo kval.
Alexandr Chepelev 2 6 6
Ron Klain 0 0 3
19.03.18
2. kolo kval.
Alexey Aleshchev 2 6 6
Aidan Talcott 0 3 4
19.03.18
2. kolo kval.
Nicolas Ferrando 2 6 6
Saar Rogovski 0 2 2
19.03.18
2. kolo kval.
Alexis Canter 2 6 6
Lior Goldenberg 0 1 1
19.03.18
2. kolo kval.
Roee Benya 2 7 6
Nevo Gabriely 0 64 4
19.03.18
2. kolo kval.
Simon Beaupain 2 6 6
Ilya Filichev 0 3 4
19.03.18
2. kolo kval.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Raz Haviv 0 1 1
19.03.18
2. kolo kval.
Christophe Nickels 2 6 6
Marco Mendes 0 1 1
19.03.18
2. kolo kval.
Nikolay Kolobaev 2 6 6
Nir Vodavoz 0 4 4
19.03.18
2. kolo kval.
Vladislav Ivanov 2 6 6
Edan Bakshi 0 2 4
19.03.18
2. kolo kval.
Yair Sarouk 2 6 6
Dor Gabay 0 1 2
19.03.18
2. kolo kval.
Tristan Da Lio 2 6 6
Ciprian Onufrei 0 1 4
18.03.18
1. kolo kval.
Guy Michelevitz 2 6 6
Amit Cohen 0 1 1
18.03.18
1. kolo kval.
Aidan Talcott 2 6 6
Tuval Barak 0 3 0
18.03.18
1. kolo kval.
Motvey Radionov 2 6 6
Uri Vodavoz 0 1 4
18.03.18
1. kolo kval.
Edan Bakshi 2 6 6
Guy Dagan 0 4 3
18.03.18
1. kolo kval.
Alexandr Chepelev 2 3 6 6
Harrison Lombe 1 6 3 2
18.03.18
1. kolo kval.
Ron Klain 2 6 6
Niv Zuckerman 0 2 2
18.03.18
1. kolo kval.
Alexey Aleshchev 1 4 6 4
George Goldhoff odustajanje 0 6 2 1
18.03.18
1. kolo kval.
Nicolas Ferrando 2 6 6
Shadi Al Tori 0 2 3
18.03.18
1. kolo kval.
Ciprian Onufrei 2 6 6
Daniel Sela 0 3 3
18.03.18
1. kolo kval.
Roee Benya 2 5 7 7
Diego Matos 1 7 64 63
18.03.18
1. kolo kval.
Simon Beaupain 2 6 6
Michael Boguslavsky 0 3 0
18.03.18
1. kolo kval.
Shahar Gabay 2 6 6
Ronen Mashiach 0 0 0
18.03.18
1. kolo kval.
Nir Vodavoz 2 6 7
Dor Wertheimer 0 1 5
18.03.18
1. kolo kval.
Vladislav Ivanov 2 6 6
Yam Bruhin 0 3 3
18.03.18
1. kolo kval.
Omer Touchmair 2 6 6
Wassily Philip Leon Moritz 0 2 4
18.03.18
1. kolo kval.
Lior Goldenberg 2 6 6
Edward Harwood 0 1 3
18.03.18
1. kolo kval.
Nevo Gabriely 2 6 6
Yam Ziv 0 1 0
18.03.18
1. kolo kval.
Raz Haviv 2 6 6
Roy Ofer 0 0 3
18.03.18
1. kolo kval.
Ido Zonder 2 6 6
Afik Lahav 0 3 0
18.03.18
1. kolo kval.
Tristan Da Lio 2 6 6
Ori Maior 0 4 4
18.03.18
1. kolo kval.
Dor Gabay 2 6 4 6
Mike Nathanel Engel 1 4 6 3
18.03.18
1. kolo kval.
Marco Mendes 2 6 6
Ran Derei 0 0 0
18.03.18
1. kolo kval.
Saar Rogovski 2 6 6
Ilya Dembinsky 0 0 2
18.03.18
1. kolo kval.
Ilya Filichev 2 6 6
Ben Donio 0 0 2
muškarci parovi tvrda Izrael Israel F3 (Tel Setovi 1 2 3 4 5
19.03.18
Finale
Danylo Kalenichenko/Vladimir Uzhylovsky 2 7 6
Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen 0 5 3
19.03.18
Polufinale
Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen 2 7 6
Matias Franco Descotte/Diego Matos 0 5 3
19.03.18
Polufinale
Danylo Kalenichenko/Vladimir Uzhylovsky 2 1 6 10
Alon Elia/David Poljak 1 6 3 7
19.03.18
Četvrtfinale
Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine/Shahar Elbaz 0 3 0
19.03.18
Četvrtfinale
Danylo Kalenichenko/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Shadi Al Tori/Ori Maior 0 1 4
19.03.18
Četvrtfinale
Alon Elia/David Poljak 1 w/o
Peter Kobelt/Alexis Musialek 0
19.03.18
Četvrtfinale
Matias Franco Descotte/Diego Matos 1 7 0
Orel Ovil/Yankel Zemel odustajanje 0 5 1
19.03.18
1. kolo
Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Alexey Aleshchev/Tyler Mercier 0 2 2
19.03.18
1. kolo
Orel Ovil/Yankel Zemel 2 6 6
Omer Touchmair/Omer Yeshaya 0 3 1
19.03.18
1. kolo
Danylo Kalenichenko/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Emmanuel Luria/Yair Sarouk 0 0 2
19.03.18
1. kolo
Shadi Al Tori/Ori Maior 2 6 7
Tuval Barak/Ido Zonder 0 2 65
19.03.18
1. kolo
Alon Elia/David Poljak 1 w/o
Roee Benya/Lior Goldenberg 0
19.03.18
1. kolo
Peter Kobelt/Alexis Musialek 2 6 6
Yannai Barkai/Collin Johns 0 2 1
19.03.18
1. kolo
Matias Franco Descotte/Diego Matos 2 6 7
Simon Beaupain/Yannick Vandenbulcke 0 3 65
19.03.18
1. kolo
Constantin Bittoun Kouzmine/Shahar Elbaz 2 6 6
Nir Vodavoz/Uri Vodavoz 0 3 4
<