MEČ
05.02.20 | 1. kolo | Zsombor Piros | Kazuki Shimizu | 6-3, 7-5 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Zsombor Piros | Kazuki Shimizu | |
1. servis % | 40/64 (63%) | 49/67 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/40 (63%) | 22/49 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/24 (46%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 4/5 (80%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/67 (55%) | 28/64 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Kazuki Shimizu | |
0-0, 0-15, A-40[BP] | ||
Zsombor Piros | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Kazuki Shimizu | |
0-0, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Zsombor Piros | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Kazuki Shimizu | |
0-0, 15-0 | ||
Zsombor Piros | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Kazuki Shimizu | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Kazuki Shimizu | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kazuki Shimizu | |
Zsombor Piros | 0-1 | |
0-2 | Kazuki Shimizu | |
Zsombor Piros | 1-2 | |
2-2 | Kazuki Shimizu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-2 | Kazuki Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Zsombor Piros | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Kazuki Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Kazuki Shimizu | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Zsombor Piros | 5-5 | |
0-0, 15-15 | ||
6-5 | Kazuki Shimizu | |
0-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
25.02.00, 24 Godina
25.02.00, 24 Godina
Zsombor Piros vs. Kazuki Shimizu - Međusobni mečevi
05.02.20 | 1. kolo | Zsombor Piros | Kazuki Shimizu | 6-3, 7-5 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Zsombor Piros form & Kazuki Shimizu form
Zsombor Piros - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 Finale | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 2. kolo | vs. Mate Valkusz | - | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Kazuki Shimizu - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 3-6, 7-66, 7-10 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
13.02.20 kval. | vs. Gustaf Strom | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Tomislav Jotovski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M15 Akishima - tepih | ||||
11.06.19 kval. | vs. Ko Suzuki | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hikaru Takeda | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Karuizawa - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Haru Inoue | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M25 Matsuyama - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Gage Brymer | 6-73, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kofu - tvrda | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Japan F8 - tepih | ||||
11.06.18 kval. | vs. Ryotaro Matsumura | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.06.18 2. kolo kval. | vs. Kyohei Yamanaka | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
Japan F7 - zemlja | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Masaya Kobayashi | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
02.06.18 kval. | vs. David Barclay | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Japan F6 - tvrda | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Hiroki Sakagawa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Japan F4 - tvrda | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Ryota Tanuma | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Japan F3 - tvrda | ||||
17.03.18 2. kolo kval. | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Keigo Gonda | 6-3, 7-68 | detalj meča |