MEČ
02.10.17 | 1. kolo | Zhe Li | Lucas Vuradin | 6-2, 6-4 | Australia F6 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Zhe Li | Lucas Vuradin | |
1. servis % | 25/40 (63%) | 53/79 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/25 (92%) | 32/53 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/15 (87%) | 12/26 (46%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/79 (44%) | 4/40 (10%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zhe Li vs. Lucas Vuradin - Međusobni mečevi
02.10.17 | 1. kolo | Zhe Li | Lucas Vuradin | 6-2, 6-4 | detalj meča | Australia F6 | tvrda |
Zhe Li form & Lucas Vuradin form
Zhe Li - Posljednji mečevi
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
08.07.23 Polufinale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - odustajanje | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča |
Lucas Vuradin - Posljednji mečevi
M25 Toowoomba - tvrda | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
30.09.19 kval. | vs. Benard Bruno Nkomba | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikita Volonski | 6-2, 4-0, Nikita Volonski - odustajanje | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Kuan-Yi Lee | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. David Agung Susanto | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Anthony Susanto | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Mathayomchand | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 7-62, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Chayanon Kaewsuto | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Jesse Delaney | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Mornington - zemlja | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. James Frawley | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Mornington - zemlja | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Karunuday Singh | 6-2, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Ren Nakamura | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Albury - trava | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Thomas Bosancic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
07.01.19 1. kolo | vs. Hugo Nys | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.01.19 kval. | vs. James Ibrahim | 7-67, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 2-6 | detalj meča |