INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zhe Li vs. Kaichi Uchida - Međusobni mečevi
31.10.17 | 1. kolo | Zhe Li | Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | detalj meča | Shenzhen Challenger | tvrda |
23.01.17 | kval. | Zhe Li | Kaichi Uchida | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | Maui Challenger | tvrda |
21.07.14 | Četvrtfinale | Zhe Li | Kaichi Uchida | 6-0, 6-74, 6-0 | detalj meča | China F9 | tvrda |
02.06.14 | Četvrtfinale | Zhe Li | Kaichi Uchida | 7-65, 6-3 | detalj meča | China F6 | tvrda |
Zhe Li form & Kaichi Uchida form
Zhe Li - Posljednji mečevi
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
08.07.23 Polufinale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - odustajanje | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča |
Kaichi Uchida - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | detalj meča |