MEČ
22.07.16 | Četvrtfinale | Zhe Li | Edan Leshem | 6-3, 6-1 | Gimcheon Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Zhe Li | Edan Leshem | |
1. servis % | 24/42 (57%) | 25/58 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/24 (79%) | 13/25 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/18 (78%) | 16/33 (48%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/58 (50%) | 9/42 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 8 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhe Li | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Edan Leshem | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhe Li | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhe Li | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zhe Li | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Zhe Li | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Edan Leshem | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhe Li | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhe Li | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhe Li | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zhe Li vs. Edan Leshem - Međusobni mečevi
22.07.16 | Četvrtfinale | Zhe Li | Edan Leshem | 6-3, 6-1 | detalj meča | Gimcheon Challenger | tvrda |
Zhe Li form & Edan Leshem form
Zhe Li - Posljednji mečevi
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
08.07.23 Polufinale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - odustajanje | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča |
Edan Leshem - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - odustajanje | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
11.06.23 kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
24.04.23 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Las Franquesas - tvrda | ||||
20.03.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | detalj meča | |
Waco Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - dvorana | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | detalj meča |