MEČ
04.11.19 | kval. | Zdenek Kolar | Zsombor Piros | 6-4, 3-0, - odustajanje | Bratislava Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zdenek Kolar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zdenek Kolar | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zdenek Kolar | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zdenek Kolar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 3-0 | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zdenek Kolar vs. Zsombor Piros - Međusobni mečevi
06.04.23 | 2. kolo | Zsombor Piros | Zdenek Kolar | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Barletta Challenger | zemlja |
04.11.19 | kval. | Zdenek Kolar | Zsombor Piros | 6-4, 3-0, Zsombor Piros - odustajanje | detalj meča | Bratislava Challenger | dvorana |
01.07.19 | 1. kolo | Zsombor Piros | Zdenek Kolar | 6-3, 7-63 | detalj meča | Ludwigshafen Challenger | zemlja |
06.02.19 | 2. kolo | Zdenek Kolar | Zsombor Piros | 6-72, 6-1, 6-2 | detalj meča | Budapest Challenger | dvorana |
07.04.18 | 1. kolo kval. | Zsombor Piros | Zdenek Kolar | 6-3, 6-4 | detalj meča | Barletta Challenger | zemlja |
Zdenek Kolar form & Zsombor Piros form
Zdenek Kolar - Posljednji mečevi
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
15.04.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Zsombor Piros - Posljednji mečevi
Rome Challenger - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
14.04.24 Finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Matej Dodig | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Filip Misolic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.04.24 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 Finale | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča |