MEČ
15.11.16 | 1. kolo | Zdenek Kolar | Petr Michnev | 6-4, 6-1 | Brescia Challenger | tepih |
STATISTIKE MEČA
Zdenek Kolar | Petr Michnev | |
1. servis % | 24/50 (48%) | 31/52 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/24 (100%) | 22/31 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/26 (46%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/52 (48%) | 14/50 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 5 |
Asovi | 10 | 10 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zdenek Kolar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zdenek Kolar | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zdenek Kolar | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zdenek Kolar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zdenek Kolar vs. Petr Michnev - Međusobni mečevi
15.11.16 | 1. kolo | Zdenek Kolar | Petr Michnev | 6-4, 6-1 | detalj meča | Brescia Challenger | tepih |
03.08.15 | 1. kolo | Petr Michnev | Zdenek Kolar | 3-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | Slovakia F4 | zemlja |
27.10.14 | 1. kolo | Zdenek Kolar | Petr Michnev | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | Czech Republic | trava |
Zdenek Kolar form & Petr Michnev form
Zdenek Kolar - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.23 kval. | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Petr Michnev - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.21 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - odustajanje | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detalj meča |