Czech Republic
30.04.96, 27 Godina
30.04.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
31.07.00, 23 Godina
31.07.00, 23 Godina
Zdenek Derkas vs. Jim Walder - Međusobni mečevi
16.07.19 | kval. | Zdenek Derkas | Jim Walder | 7-5, 6-1 | detalj meča | M15 Piestany | zemlja |
Zdenek Derkas form & Jim Walder form
Zdenek Derkas - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Etienne Donnet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Zhang | 5-7, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Prostejov - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Sebastian Brzezinski | 4-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Innsbruck - zemlja | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Filip Kolasinski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Marek Semjan | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Jim Walder | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Most - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Petr Podolan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Sant'Anna | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bakersfield - tvrda | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Tom Fawcett | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
12.03.19 kval. | vs. Ronald Hohmann | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexios Halebian | Alexios Halebian - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Slovakia F1 - zemlja | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Ewan Moore | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Gianluca Bergomi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Tomas Pavlovsky | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Massimiliano De Pasquale | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. David Simunek | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo | vs. Patrik Nema | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Jim Walder - Posljednji mečevi
M15 Marbella - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-1, 2-6, 13-15 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.08.20 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Austin Ansari (USA) | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
08.10.19 kval. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Zdenek Derkas | 5-7, 1-6 | detalj meča |