MEČ
04.09.16 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Vasil Kirkov | 6-3, 6-2 | U.S. Open | tvrda |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuta Shimizu vs. Vasil Kirkov - Međusobni mečevi
04.09.16 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Vasil Kirkov | 6-3, 6-2 | detalj meča | U.S. Open | tvrda |
Yuta Shimizu form & Vasil Kirkov form
Yuta Shimizu - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Vasil Kirkov - Posljednji mečevi
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
11.02.22 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.22 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.02.22 1. kolo | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
22.11.21 kval. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - odustajanje | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.21 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.11.21 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
06.11.21 Polufinale | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
31.10.21 Finale | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.10.21 Polufinale | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.10.21 Četvrtfinale | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
28.10.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
01.10.21 Polufinale | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.09.21 Četvrtfinale | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.09.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.09.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
18.09.21 Polufinale | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - odustajanje | detalj meča | |
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča |