MEČ
21.02.20 | Četvrtfinale | Yuta Shimizu | Rio Noguchi | 7-65, 6-4 | M25 Aktobe | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Yuta Shimizu | Rio Noguchi | |
1. servis % | 38/80 (48%) | 44/76 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/38 (66%) | 26/44 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/42 (48%) | 14/32 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/76 (47%) | 35/80 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/156 (52%) | 75/156 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Rio Noguchi | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Rio Noguchi | |
Yuta Shimizu | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Rio Noguchi | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Rio Noguchi | |
0-0 | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Yuta Shimizu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-4 | Rio Noguchi | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuta Shimizu vs. Rio Noguchi - Međusobni mečevi
21.02.20 | Četvrtfinale | Yuta Shimizu | Rio Noguchi | 7-65, 6-4 | detalj meča | M25 Aktobe | dvorana |
29.06.19 | Četvrtfinale | Yuta Shimizu | Rio Noguchi | 6-3, 6-1 | detalj meča | M25 Yinchuan | tvrda |
Yuta Shimizu form & Rio Noguchi form
Yuta Shimizu - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Rio Noguchi - Posljednji mečevi
M25 Swan - trava | ||||
24.03.24 Finale | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
12.01.24 Polufinale | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - odustajanje | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | detalj meča |