MEČ
05.08.19 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Min-Kyu Song | 6-3, 6-3 | Yokkaichi Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yuta Shimizu | Min-Kyu Song | |
1. servis % | 34/49 (69%) | 34/57 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/34 (85%) | 21/34 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 13/23 (57%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/57 (40%) | 10/49 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Min-Kyu Song | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Min-Kyu Song | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Min-Kyu Song | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Min-Kyu Song | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Min-Kyu Song | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Min-Kyu Song | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Min-Kyu Song | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Min-Kyu Song | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Min-Kyu Song | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuta Shimizu vs. Min-Kyu Song - Međusobni mečevi
05.08.19 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Min-Kyu Song | 6-3, 6-3 | detalj meča | Yokkaichi Challenger | tvrda |
Yuta Shimizu form & Min-Kyu Song form
Yuta Shimizu - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Min-Kyu Song - Posljednji mečevi
M25 Daegu - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-2, 1-6, 1-3, - Min-Kyu Song - odustajanje | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Jesse Delaney | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sunghyeon Yoon | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Minjoon Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Harmon - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Harmon - tvrda | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Connor Farren | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
05.04.22 kval. | vs. Parikshit Somani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Hendrik Thada Grohbruegge | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Baotou Challenger - zemlja | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. James Duckworth | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chengdu Challenger - tvrda | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mao-Xin Gong | 6-3, 6-79, 6-72 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Uisung Park | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
13.06.19 Četvrtfinale | vs. Yong-Kyu Lim | - Min-Kyu Song - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Hyun Sik Go | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 4-6, - Min-Kyu Song - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 0-4, - Min-Kyu Song - odustajanje | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
15.05.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Evan Song | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.05.19 kval. | vs. Hong Chung | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Evan King | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kofu - tvrda | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 3-6 | detalj meča |