MEČ
02.08.18 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Edward Hubner | 5-4, - odustajanje | Austria F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Yuta Shimizu | Edward Hubner | |
1. servis % | 19/32 (59%) | 26/37 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 11/19 (58%) | 14/26 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 5/11 (45%) |
Osvojene break-lopte | 2/5 (40%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 18/37 (49%) | 14/32 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 36/69 (52%) | 33/69 (48%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Edward Hubner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Edward Hubner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-4 | Edward Hubner | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-4 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-4 | |
0-0 | ||
- odustajanje |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
27.04.98, 25 Godina
27.04.98, 25 Godina
Yuta Shimizu vs. Edward Hubner - Međusobni mečevi
02.08.18 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Edward Hubner | 5-4, Edward Hubner - odustajanje | detalj meča | Austria F5 | zemlja |
25.07.18 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Edward Hubner | 6-0, 6-2 | detalj meča | Austria F4 | zemlja |
Yuta Shimizu form & Edward Hubner form
Yuta Shimizu - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Edward Hubner - Posljednji mečevi
M15 Warmbad - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Maximilian Homberg | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.05.22 kval. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-71, 2-10 | detalj meča | |
M25 Budapest - zemlja | ||||
27.09.21 kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 1-4, - Edward Hubner - odustajanje | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-76, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Michel Vernier | 7-5, 0-6, 10-12 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-75, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-67, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 6-4, 6-75, 11-9 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.21 2. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Nicolae Frunza | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 6-1 | detalj meča |