MEČ
11.01.20 | Polufinale | Yuta Shimizu | Arthur De Greef | 6-1, 6-2 | M15 Hong | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yuta Shimizu | Arthur De Greef | |
1. servis % | 25/35 (71%) | 33/47 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/25 (88%) | 13/33 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/10 (60%) | 7/14 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/47 (57%) | 7/35 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Arthur De Greef | |
0-0 | ||
Yuta Shimizu | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0 | ||
Yuta Shimizu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Arthur De Greef | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-0 | Arthur De Greef | |
0-0 | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
2-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuta Shimizu vs. Arthur De Greef - Međusobni mečevi
11.01.20 | Polufinale | Yuta Shimizu | Arthur De Greef | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Hong | tvrda |
Yuta Shimizu form & Arthur De Greef form
Yuta Shimizu - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Arthur De Greef - Posljednji mečevi
Doha - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
11.10.20 kval. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague II - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - odustajanje | detalj meča | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - odustajanje | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Hong - tvrda | ||||
11.01.20 Polufinale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - odustajanje | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča |