MEČ
21.05.16 | Polufinale | Yunseong Chung | Soon-Woo Kwon | 6-4, 6-2 | China F7 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yunseong Chung | Soon-Woo Kwon | |
1. servis % | 34/56 (61%) | 25/57 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/34 (68%) | 16/25 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/22 (41%) | 9/32 (28%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/57 (56%) | 24/56 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yunseong Chung vs. Soon-Woo Kwon - Međusobni mečevi
27.09.22 | 1. kolo | Soon-Woo Kwon | Yunseong Chung | 7-65, 6-73, 6-1 | detalj meča | Seoul | tvrda |
22.06.18 | Polufinale | Yunseong Chung | Soon-Woo Kwon | 6-4, 6-4 | detalj meča | Korea F3 | tvrda |
24.02.17 | 1. kolo kval. | Soon-Woo Kwon | Yunseong Chung | 7-69, 7-5 | detalj meča | Yokohama Challenger | tvrda |
21.05.16 | Polufinale | Yunseong Chung | Soon-Woo Kwon | 6-4, 6-2 | detalj meča | China F7 | tvrda |
20.05.13 | 2. kolo kval. | Yunseong Chung | Soon-Woo Kwon | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | Korea F3 | tvrda |
Yunseong Chung form & Soon-Woo Kwon form
Yunseong Chung - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - odustajanje | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - odustajanje | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Newport - trava | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Chicago Challenger - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Bloomfield Hills - tvrda | ||||
04.07.23 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detalj meča | |
M25 Anseong - zemlja | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |
Soon-Woo Kwon - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
24.03.24 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Lukas Klein | 6-70, 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
17.09.23 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.09.23 | vs. Laslo Djere | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Alexander Zverev | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
05.02.23 | vs. David Goffin | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.02.23 Rubber 1 | vs. Zizou Bergs | 6-1, 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 7-61, 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
14.01.23 Finale | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
13.01.23 Polufinale | vs. Jack Draper | 7-66, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
12.01.23 Četvrtfinale | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.23 2. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.01.23 kval. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 6-77, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.01.23 kval. | vs. Taro Daniel | 7-64, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Dominic Thiem | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Kamil Majchrzak | 2-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
08.10.22 Polufinale | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča |