MEČ
20.05.16 | Četvrtfinale | Yunseong Chung | Finn Tearney | 0-6, 6-4, 7-5 | China F7 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yunseong Chung | Finn Tearney | |
1. servis % | 55/95 (58%) | 54/82 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/55 (64%) | 37/54 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/40 (48%) | 13/28 (46%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/82 (39%) | 41/95 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 86/177 (49%) | 91/177 (51%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 3 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yunseong Chung vs. Finn Tearney - Međusobni mečevi
20.05.16 | Četvrtfinale | Yunseong Chung | Finn Tearney | 0-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | China F7 | tvrda |
30.03.16 | 1. kolo | Finn Tearney | Yunseong Chung | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | Japan F4 | tvrda |
Yunseong Chung form & Finn Tearney form
Yunseong Chung - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - odustajanje | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - odustajanje | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Newport - trava | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Chicago Challenger - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Bloomfield Hills - tvrda | ||||
04.07.23 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detalj meča | |
M25 Anseong - zemlja | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |
Finn Tearney - Posljednji mečevi
Davis Cup - tvrda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Te - tvrda | ||||
02.01.20 2. kolo | vs. George Stoupe | - Finn Tearney - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.12.19 1. kolo | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Shenzhen - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - odustajanje | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bolton - dvorana | ||||
01.04.19 kval. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Portimao - tvrda | ||||
16.03.19 Polufinale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.19 Četvrtfinale | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.03.19 2. kolo | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
24.02.19 Finale | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
23.02.19 Polufinale | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.02.19 Četvrtfinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.02.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.19 1. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.02.19 kval. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
05.01.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Jinan Challenger - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - odustajanje | detalj meča | |
Chengdu Challenger - tvrda | ||||
29.07.17 2. kolo kval. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Gatineau Challenger - tvrda | ||||
17.07.17 kval. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - odustajanje | detalj meča | |
16.07.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | detalj meča |