MEČ
27.03.19 | 1. kolo | Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | 4-6, 6-4, 6-2 | M15 Tsukuba | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | |
1. servis % | 60/96 (63%) | 46/90 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/60 (62%) | 32/46 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/36 (58%) | 17/44 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/90 (46%) | 38/96 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 99/186 (53%) | 87/186 (47%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yunosuke Tanaka | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yunosuke Tanaka | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Yunosuke Tanaka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yunosuke Tanaka | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Yunosuke Tanaka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yunosuke Tanaka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yunosuke Tanaka | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Japan
03.03.99, 25 Godina
03.03.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Yunosuke Tanaka vs. Bart Stevens - Međusobni mečevi
27.03.19 | 1. kolo | Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | M15 Tsukuba | tvrda |
17.03.19 | 1. kolo kval. | Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | 3-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | M15 Kofu | tvrda |
Yunosuke Tanaka form & Bart Stevens form
Yunosuke Tanaka - Posljednji mečevi
M15 Akishima - tepih | ||||
11.06.19 kval. | vs. Yuta Kikuchi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Tsubasa Koga | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Karuizawa - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Haru Inoue | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kashiwa - tvrda | ||||
05.04.19 Četvrtfinale | vs. Yusuke Takahashi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.04.19 2. kolo | vs. Takuto Niki | 7-63, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. Bart Stevens | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kofu - tvrda | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Japan F8 - tepih | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Yuuya Kibi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.18 kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
11.06.18 1. kolo | vs. Naru Shirafuji | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.06.18 2. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Masaya Ando | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Japan F7 - zemlja | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Takuya Kaneko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Japan F4 - tvrda | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Shinta Fujii | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Japan F3 - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Japan F2 - tvrda | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.18 1. kolo | vs. Yuto Sakai | 6-4, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
Japan F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Sota Fujii | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Genki Hosoya | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F6 - tvrda | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.18 kval. | vs. Shohei Chikami | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Alon Elia | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
02.01.18 1. kolo | vs. Jack Murray | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.17 kval. | vs. Ibuki Furuta | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča |
Bart Stevens - Posljednji mečevi
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Concepcion 2 - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
18.10.21 kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detalj meča |